İçeriğe geç
Sancaktepe Kurye

Sancaktepe Kurye

Sancaktepe kurye hizmetimiz ile İstanbul’un Anadolu yakasındaki ilçelerinden birisi olan Sancaktepegenelindeki bütün adresler arasında profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Aynı zamanda ilçemizle İstanbul’un diğer bütün ilçe mahalleleri arasında da çalışmalarımızı devam ediyor, herhangi bir yere gitmesi gereken, herhangi bir yerden gelmesi gereken her türlü paketinizde yanınızda bulunuyoruz.

İlçemiz özellikle 2008 yılında ilçe statüsü kazandıktan büyük bir gelişim kaydetmeye başlamıştır. 415 binden fazla nüfusu bulunmakta olup yüzlerce işletme, işyeri, firma, kamu kurumu, sosyal tesis vs. de bölgemizde faaliyetlerine devam etmektedir. Günün her saatinde hareketli bir yaşamın olduğu bölgemizde en temel ihtiyaçlardan birisi taşımacılık olmakta ve firmamız profesyonel ekibiyle bütün gereksinimlere cevap vermektedir.

Sancaktepe kurye çözümlerimiz pek çok avantajı bir arada sunmaktadır. Bunların başında zaman tasarrufu gelmektedir. Günümüzde İstanbul genelinde bir yerden başka bir yere ulaşabilmek oldukça zordur. Oysa kuryelerimiz tamamı yeni model, bakımlı ve donanımlı motorlarla hareket etmekte, en uzak yerler arasında dahi dakikalar içinde taşıma yaparak zamanınızı en etkin biçimde kullanmanızı sağlamaktadır.

Uzman ekibimizle birlikte yıllardır fatura, tekstil, gıda, hediye, numune, diş malzemeleri, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, kimlik, matbuat gibi toplu dağıtım, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Yine ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, laboratuvar test ürünleri, evrak, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, plaka, eşya, paket, basın, ruhsat, bilet, anahtar, laptop gibi ürünlerinizi de alıcılarına ulaştırıyoruz.

Sancaktepe Kurye Hizmeti

Sancaktepe kurye faaliyetlerimizde farklı kurye çeşitlerini tercihe sunuyoruz. Kurye modellerimizin her birinde vadedilen teslimat süreleri değişmektedir. Hepsi de firmamız kalitesi ve güvencesini yansıtmaktadır.

Normal kuryemizde teslimat süremiz 210-240 dakika içindeyken en hızlı kurye modelimizde çok daha kısa olmaktadır. Vip kuryede teslimat sürelerimiz 45-60 dakika arasında olmaktadır.

Sancaktepe genelinde daima en uygun fiyat avantajlarıyla öne çıkıyoruz. Kurye fiyatlarımızı paketlerinizin özelliklerine, tercih edeceğiniz kurye modeline ve taşınacağı mesafeye göre hesaplıyoruz. 7 gün, 24 saat bütün ihtiyaçlarınız için iletişim kanallarımızı açık tutuyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp