İçeriğe geç
Erenköy Kurye

Erenköy Kurye

Erenköy Kadıköy ilçemiz sınırlarında yer almakta olup son derece merkezi bir lokasyonda bulunmaktadır. Aynı zamanda İstanbul’un en köklü yerleşim yerlerinden birisidir ve bu açıdan hem tarihi atmosferi hem de modern yaşamın esintilerini semtimizde görmek mümkündür. Binlerce nüfusa ve yüzlerce işletmeye ev sahipliği yapan semtimizde en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden birisi de Erenköy kurye uygulamalarıdır.

Firma olarak semtimiz genelinde yılların bilgi, birikim deneyimiyle öne çıkıyor, her gün daha iyisi adına özveriyle çalışıyoruz. Bugüne kadar yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamış olmanın haklı gururuyla öne çıkıyoruz. En acil paketlerinizi dilediğiniz adresler arasında başarıyla taşıyoruz.

Erenköy kurye hizmetlerimiz belli bir sistem dahilinde yapılmaktadır. Bu kapsamda çağrı merkezimize ulaştığınız anda harekete geçiyor, çeşitli detayları isteyerek fiyat tespiti yapıyoruz. Kabul etmeniz halinde belirteceğiniz gün ve saate randevu oluşturuyoruz. Randevu saatinde kuryemiz adresinizde olarak paketi teslim alıyor ve ardından teslimat sürecimize başlıyoruz.

Teslimat sürelerimiz bölgelere, kurye türüne, yol durumuna, hava koşullarına göre değişmektedir. Her zaman vadettiğimiz sürelerde teslimat yapmayı başarıyoruz. İstanbul’un en uzak noktaları arasında dahi dakikalar içinde paketlerinizi bir noktadan alıp alıcısına teslim ediyoruz.

Erenköy Kurye Hizmeti

Erenköy kurye ekiplerimiz tasa dışı, tehlikeli, patlayıcı, yanıcı malzemeleri taşımamaktadır. Bunun dışında onlarca farklı ürün çeşidini ve paketi başarıyla taşıyabiliyoruz. Bunun için pek çok farklı kurye modeli geliştirmiş bulunuyoruz ve kurye modellerimizin tamamında en hızlı Erenköy kuryesi olmayı başarıyoruz.

Yıllardır hediye, laptop, bilgisayar, meyve, tekstil, fatura, paket, numune, evrak, ruhsat, gıda, kimlik, pasaport, eşya, yedek parça, ehliyet, diş malzemeleri, mektup, e-ticaret sipariş ürünleri, davetiye, dergi gibi ürünlerinizi taşıyoruz. Basın, tablet, her türlü elektronik ürün, laboratuvar test ürünleri, plaka, bilet, anahtar, ilaç, çiçek, yemek, çikolata, matbuat gibi toplu dağıtım, telefon gibi ürünlerinizi alıcılarına teslim ediyoruz.

Firma olarak aynı zamanda güvenilir taşımacılık yapıyoruz. Paketlerinizin özellikleri her ne olursa olsun hiçbir şekilde yıpranma, aşınma, kırılma, ezilme, kaybolma gibi sorunlarla karşılaşmamanızı sağlıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp