İçeriğe geç
Çiftehavuzlar Kurye

Çiftehavuzlar Kurye

Çiftehavuzlar kurye hizmetlerimiz diğer gönderi taşıma hizmetleri ile karşılaştırıldığında çok daha avantajlıdır. Öncelikle bizimle iletişime geçerek kurye istemeniz durumunda, motorlu kuryelerimiz bizzat sizin gönderinizi taşımak için yola çıkmaktadır. Yani herhangi bir başka gönderi araya girmez ve süreç sadece size özel bir şekilde sürdürülür. Bunun yanı sıra olabilecek en kısa süre içerisinde ise paket istediğiniz adrese teslim edilmiş olur.

Çiftehavuzlar kurye hizmetlerimiz ile pek çok fırsatı sizlere sunuyoruz. Bunların başında hızlı olmamız gelir. İstanbul’un her geçen gün daha fazla kalabalıklaşması hareket etmeyi çok zor hale getirmektedir. Kalabalık trafikler, kazalar, bakım çalışmaları ve yol çalışmaları gibi pek çok durum ilimizi yavaşlatmakta, bu sebeple de en yakın mahalleler arasında bir kargo göndermek günler sürebilmektedir.

Oysa İstanbullu çok hızlı yaşamakta, hayat aralıksız bir şekilde devam etmektedir. Bundan ötürü de gerek kurumsal gerek bireysel ihtiyaçlar için bekleyecek zaman olmamakta, herhangi bir ihtiyaca çok hızlı sahip olunmak istenmektedir. Moto kurye Hizmeti firması olarak bütün İstanbul içerisinde dakikalar içerisinde ulaşım sağlıyoruz. Bölgelere en geç 180 dakika içerisinde teslimat yaparak gereken hızı sunuyoruz.

Çiftehavuzlar Kurye Hizmeti

Çiftehavuzlar kurye hizmetlerimiz aynı zamanda çok kalitelidir. Bizler bütün saha ekiplerimizde ve çağrı merkezimizde alanında yetişmiş, tecrübeli, kendisini sürekli geliştiren, özverili, tecrübelerini çözüm odaklı çalışmaları ile birleştiren bir kadro ile çalışıyoruz. Ekiplerimiz her zaman en iyi ekipmanlarla, en modern motorlarla ve en iyi teknolojiler ile hizmet vermektedir. Bu da her zaman sektörün en kaliteli kuryesi ile çalışma ayrıcalığı sunmaktadır.

Çiftehavuzlar kurye alanında her zaman en hızlı olmaya çalışıyoruz. Bunun için tüm gereksinimlere cevap verecek şekilde çalışmalara imza atıyoruz. Farklı kurye modelleri ile sahada aktif oluyor, bu sayede ihtiyaçlarınıza en uygun tercihi yapabilmenizi sağlıyoruz. Profesyonel kurye hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için istediğiniz zaman istediğiniz yerden bizimle daima iletişime geçebilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp