İçeriğe geç
Atalar Kurye

Atalar Kurye

Atalar Kartal ilçesi sınırları içinde yer alan, son yıllarda çok büyük değişim geçiren semtlerden birisidir. Geçmişten günümüze İstanbul’un tamamının kaydettiği gelişimi ve değişimi fazlasıyla barındıran Atalar bugün binlerce nüfusa, yüzlerce işletmeye, firmaya ve kamu kurumuna ev sahipliği yapmaktadır. Modern yüzünde semtimizde en çok ihtiyaç duyulanlardan birisi de modern taşımacılık yöntemleri olmakta, Atalar kurye uygulamalarımız da bu ihtiyacı karşılamaktadır.

Firma olarak Atalar genelinde bir noktadan başka bir noktaya taşınması gereken ya da Atalar ile İstanbul’un diğer herhangi bir noktası arasında taşınması gereken bütün paketlerinizi taşıyoruz. Her biri kurye alanında eğitimli, deneyimli, birikimli, sürekli kendini geliştiren, Atalar ve bütün bir İstanbul lokasyonuna sahip bir ekiple görev yapıyoruz. Bütün taleplerinizde yanı başınızda bulunuyoruz.

Atalar Kurye uygulamalarımızı 7 gün, 24 saat tercih edebilirsiniz. En acil gelişen ihtiyaçlarınızda ya da periyodik olarak dağıtılması gereken paketlerinizde firmamızı tercih edebilirsiniz. Her birine en uygun çözümleri sunduğumuz gibi çoklu adres dağıtımı olan paketlerinizi de istediğiniz zaman aralıklarında başarıyla dağıtabiliyoruz.

Yıllardır fatura, diş malzemeleri, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşımaktayız. Ayrıca bilet, anahtar, laptop, ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım ürünlerinizi de alıcılarına ulaştırmaktayız.

Atalar Kurye Hizmeti

Yıllar içinde biz de sürekli kendimizi yeniliyor, değişen ve gelişen talepleri en iyi şekilde karşılıyoruz. Farklı kurye modelleriyle istediğiniz hızda, istediğiniz zaman her yere taşımacılık yapabiliyoruz. Normal kurye, Acil kurye, Hızlı kurye, Gece kurye, Arabalı kurye gibi kurye seçeneklerimizin tamamıyla 240 ila 45 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz.

Atalar kurye alanında aynı zamanda fiyat avantajlarımızla öne çıkıyor, paketlerinizin taşınacağı mesafeye, tercih edeceğiniz motorlu kurye modeline ve paket özelliklerine göre fiyat tespiti yapıyoruz. Her zaman fiyat bilgisi ve randevularınız için bir telefon mesafesinde bulunuyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp