İçeriğe geç
Haznedar Kurye

Haznedar Kurye

Haznedar Avrupa yakasında, Güngören sınırları içinde yer alan mahallelerden birisidir ve mahallemiz binlerce nüfusa, yüzlerce işletmeye, firmaya, kuruma ev sahipliği yapmaktadır. Yılın her günü ve günün her saati hareketli bir yaşamın bulunduğu bölgemizde en temel ihtiyaçlardan birisi taşımacılık olmaktadır ve firmamız Haznedar kurye hizmetleriyle yeni nesil deneyim sunmaktadır.

Kurye hizmetlerimizle mahallemizdeki herhangi bir adresten başka bir adrese paketlerinizi gönderebilirsiniz. Ya da İstanbul’un herhangi bir yerine paket gönderimi yapabilir, İstanbul’un herhangi bir yerindeki paketin alınıp tarafınıza getirilmesini isteyebilirsiniz. Hatta firma olarak sınırlarımızı daha da genişletiyoruz ve çevre il ve ilçelere de taşımacılık yapıyoruz. Tamamında da kaliteli, hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılıklara imza atıyoruz.

Haznedar kurye sektöründe bugüne kadar yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile gelmiş bulunuyoruz ve bunda en önemli pay çalışanlarımızındır. Her biri kuryelikte uzman, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, çözüm odaklı ve güler yüzlü bir kadroyla çalışıyoruz. Hem sahada hem de çağrı merkezimizde ihtiyaçlarınızı en kolay biçimde karılamaya gayret gösteriyoruz.

Modelli ve donanımlı araçlarımızla evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, bilet, anahtar, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, yedek parça, tekstil, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, laptop gibi paketlerin de yoğun şekilde taşımacılığını yapıyoruz.

Haznedar Kurye Hizmeti

Haznedar kurye sektöründe firmamızı öne çıkaran etmenlerin başında fiyatlarımız gelmektedir. Kurye fiyatlarımız bazı etkenlere göre her taşımaca farklı belirlenmektedir. Fiyatlandırmalarda en temel belirleyici mesafe olup paketinizin alındığı ve teslim edildiği adresler arasındaki uzaklık baz alınmaktadır. Ayrıca paketinizin eni, boyu, ağırlığı, adedi gibi detayları ile aciliyet durumu da fiyatları etkilemektedir.

Mahallemiz genelinde her zaman farklı ihtiyaçlara hitap eden kurye çeşitleriyle en hızlı taşımacılığı yapıyoruz. 7/24 en uzak noktalara dahi en geç 240 dakikada talimat yapabiliyor, bunu 45 dakikaya kadar da indirebiliyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp