İçeriğe geç
Ataköy Kurye

Ataköy Kurye

Ataköy Bakırköy ilçesi sınırları içinde yer alan, Türkiye’nin ilk uydu kent projelerinden birisidir. Binlerce nüfusun, yüzlerce işletmenin yer aldığı semtimizin nüfusu sürekli artmakta, farklı sektörden işletmeler, firmalar, kurumlar semtimiz genelinde aktif olmaktadır. Günün her saatinde yoğun bir sirkülasyon bulunmakta, bu da geleneksel taşımacılıkların aksine çok daha modern taşıma yöntemlerine gereksinim doğurmaktadır.

Ataköy kurye uygulamalarımızla uzun yıllardır yeni nesil taşımacılık yapıyor, alışılagelmiş taşımacılık algılarını değiştiriyoruz. Ataköy genelindeki herhangi bir noktadan başka bir noktaya ya da Ataköy ile İstanbul’un diğer herhangi bir noktası arasında taşınması gereken bütün paketlerinizi taşıyoruz. Her zaman kendimizi geliştiremeye devam ederek dünya standartlarında uygulamaların değişmez adresi oluyoruz.

Kurye çözümlerimiz bir sitem dahilinde devam ettirdiğimiz gibi her zaman ihtiyaca göre esneklik göstermekten de geri durmuyoruz. Buna göre çağrı merkezimize ulaştığınız anda ekiplerimiz gerekli bilgileri talep etmekte, fiyat sunmakta ve kabul etmeniz halinde randevu oluşturmaktadırlar. Randevu saatinde kuryemiz belirttiğiniz adresten paketi almakta ve vadedilen sürede paketiniz alıcısına ulaştırılmaktadır.

Bizler her tür yasal paketi taşıyoruz. Bugüne kara en çok taşımamız istenenler ise fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri olmaktadır. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünleri taşımamız da fazlaca istenmektedir.

Ataköy Kurye Hizmeti

Kurye alanında her zaman her ihtiyacı karşılıyoruz. Bunu farklı kurye çeşitlerimizle yapıyoruz. Hali hazırda normal kurye, hızlı kurye, acil kurye, gece kurye, arabalı kurye ve daha pek çok kurye modelimizi tercihe açıyoruz. Her birinde en yüksek kalitede ve en hızlı taşımacılık yapıyoruz.

Ataköy kurye alanında firmamızı öne çıkaran en temel etmenlerden birisi güvenilirliğimizdir. Kurumsal ciddiyetle bütün paketlerinize azami ölçüde hassasiyet gösteriyoruz. Hiçbir ezilme, kırılma, dağılma, kaybolma riski taşımadan 7/24 istediğiniz adrese teslimatını yapıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp