İçeriğe geç
Yalova Kurye

Yalova Kurye

Yalova kurye hizmetlerimizle yılların bilgi, birikim ve deneyimini tercihinize sunuyoruz. Marmara bölgesinde yer alan Yalova, ülkemizin yüz ölçümü olarak en küçük ili olmakla birlikte her gün İstanbul ile Yalova arasında çok yoğun bir hareketlilik olmaktadır.

Her gün kurumsal ya da bireysel yüzlerce paketin İstanbul’dan ilimize gelmesi ya da ilimizden İstanbul’a gitmesi gerekmektedir. Bunlar çoğu kez acil ve hassas gönderiler olmakta, bunun için de en doğru çözüm kurye desteği almaktadır. Firmamız alanında uzman, deneyimli ve bilgi birikimi yüksek ekibiyle her türlü talebi karşılamakta, kaliteli, hızlı ve güvenli biçimde yardımcı olmaktadır.

Yalova kurye hizmetlerimiz kapsamında yasal her türlü ürününüzü taşıyabiliyoruz. Tamamen özel donanımlı araçlarımızla paketlerinizin güvenliğini en üst seviyede tutuyoruz.

Hassas biçimde kimlik, pasaport, bilgisayar, laboratuvar test ürünleri, tablet, telefon, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, plaka, eşya, gıda, fatura, numune, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ehliyet, dergi, matbuat gibi toplu dağıtım, basın, ruhsat, ilaç, çiçek, davetiye, bilet, diş malzemeleri, hediye, anahtar, laptop ve daha pek çok ürününüzü alıcısına ulaştırıyoruz.

Yalova Kurye Hizmeti

Yalova kurye alanında amacımız ilk günden bu yana bütün ihtiyaçlara cevap vermektir. Bunun için İstanbul’un Avrupa ya da Anadolu yakasının her yerinden hizmet alabilirsiniz. Üstelik çok farklı kurye modellerimizle karşınıza çıkıyor, her ne zaman, ihtiyacınızın detaylarına göre bir kurye talebiniz olursa ona göre seçim yapabilmenizi sağlıyoruz.

Firma olarak motorlu kurye alanında hızlı, kaliteli ve güvenli olduğumuz kadar uygun fiyatlarımızla da öne çıkıyoruz. İstanbul ile Yalova arasında taşınacak her türlü paketinizde en uygun fiyat garantisi veriyor, müşteri memnuniyeti odaklı fiyat politikamızla öne çıkarıyoruz.

Motorlu kurye fiyatlarımızı paketlerinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki net uzaklığa göre, tercih edeceğiniz kurye türüne ve paketlerinizin detaylarına göre belirliyoruz. Vereceğiniz bilgilere göre net motorlu kurye fiyatı almak için iletişim kanallarımızı 7 gün, 24 saat kullanabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp