İçeriğe geç
Firuzköy Kurye

Firuzköy Kurye

Firuzköy Kurye olarak paketinizi adresinizden alıyor ve istediğiniz başka bir adrese taşıyoruz. Profesyonel kadromuz 7/24 hizmet veriyor. Günün istediğiniz saatinde çağrı merkezimizi arayarak taşımacılık sistemimizden faydalanabilirsiniz.

Avcılar’a bağlı olan Firuzköy trafiğin yoğun olduğu bir semttir. Semtimizden İstanbul’un bütün ilçelerine kurye hizmetimiz mevcuttur. En acil hızlı teslimattan en hızlı teslimata hepsini en güvenli ve en kaliteli şekilde gerçekleştiriyoruz.

Personelimiz bütün gönderilerinizin en hızlı şekilde ulaşması için planlar ve en kestirme yolları bilen kuryelerimiz en kısa sürede teslimatı gerçekleştirir.

Firuzköy kurye hizmetimizden hem semt sakinlerimiz hem de kurum ve kuruluşlar istifade edebilir. Gerek işletmelerin gerek hukuk bürosu ve bankaların gerekse bireysel gönderilerini aynı özen ve güvenilirlikle teslim ediyoruz. Gıda gibi bozulabilecek ürünler olduğu gibi, özel günlere ait narin hediyeler, değerli mücevherler, sektörel numuneler, yazışmalar, belgeler ve davetiyeler gibi birbirinden çok farklı çeşitlilikte ürünü taşıyoruz. Kişi sayısınca istek ve ihtiyaç farklı oluyor. Biz de bu istek ve ihtiyaçlara cevap verebilmek için bütün bir kadro olarak çalışıyoruz.

Firuzköy Kurye Hizmeti

Hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresi olan Firuzköy kurye sektörde gösterdiği özen ile müşteri odaklı çalışır. Müşterilerinin tercih ettiği hızda ve saatte teslimat yapar. Bunun için de hem kullandığı araçların seçimine hem de kurye tercihine dikkat eder. Trafikte kurallara uyan, hız limitini aşmayan, sürüş kabiliyeti yüksek, her durumda sakinliğini muhafaza ederek çözüm odaklı düşünebilen kuryelerle çalışır. Motosikletlerin ise yoğun kullanıma ve zor şartlara dayanabilecek yüksek kalitede olmasına dikkat eder.

Müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak verdiğimiz kurye hizmetinin fiyatlarını en ekonomik seviyede tutmaya çalışıyoruz. Fakat fiyatlar birkaç faktöre bağlı olarak değişmektedir. Bu faktörler:

  • Teslimat türü
  • Teslimat boyutu
  • Teslimat hızı
  • Teslimat mesafesi.

Bu faktörlere bağlı olarak değişen fiyatlarımız, müşterilerimizin ihtiyacına ve aldığı hizmete göre farklılaşmaktadır. Gönderinizi ve teslim edilecek adresinizi çağrı merkezimizi arayarak verebilir ve alacağınız kurye hizmetinin ücretlendirmesi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp