İçeriğe geç
Sultangazi Kurye

Sultangazi Kurye

Sultangazi kurye talepleri iletişim olanaklarının artması, alışveriş yöntemlerinin değişmesi, ödeme kanallarının çoğalması gibi pek çok etkenden dolayı her gün artmaktadır. Bölgemiz içindeki kurumsal ve bireysel müşterilerimizin her gün bir yerden başka bir yere gitmesi gereken ya da bir yerden başka bir yere gelmesi gereken olmaktadır.

Geleneksel kargo uygulamalarının yetersiz kalmakta, daha hızlı, esnek, güvenli ve ekonomik taşımacılık talep edilmektedir. Firmamız yıllardır bütün bunların tamamını sağlayarak müşteri memnuniyetini yüzde 100 seviyesinde tutmuş bulunmaktadır. Her defasında daha iyisi için çalışmalarımız da devam etmektedir. Bu nedenle 7 gün, 24 saat bizlere ulaşabilir, dakikalar içinde paketlerinizin istediğiniz adresten alınıp belirteceğiniz adres ya da adreslere teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Sultangazi kurye sektörünün liderlerinden birisi olarak en büyük zenginliğimiz insan kaynaklarımızdır. Hem çağrı merkezimizde hem de sahada tamamı uzman, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü ve çözüm odaklı bir ekiple çalışıyoruz. İletişime geçtiğiniz andan itibaren taşıma sürecinin en hızlı ve zahmetsiz biçimde sonlanmasını sağlıyoruz.

Sultangazi Kurye Hizmeti

Her zaman her ihtiyaca cevap vermek adına farklı kurye çeşitleriyle öne çıkıyor, en iyi kurye deneyimini yaşamanızı sağlıyoruz. Bu nedenle normal kuryemizi seçmeniz halinde paketlerinizi İstanbul’un en uzak noktalarına 210-240 dakika içinde teslim ediyoruz. Ekspres kuryemizi seçerseniz de 90-120 dakikada teslimat garantisi veriyoruz. Daha acil bir ihtiyacınız var ise Vip kurye ile 45-60 dakikada teslimat yapıyoruz.

Sultangazi kurye olarak fatura, diş malzemeleri, evrak, paket, meyve, yemek, çikolata, davetiye, dergi, basın, ruhsat, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Yine plaka, bilgisayar, tablet, telefon, yedek parça, ehliyet, ilaç, çiçek, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, laboratuvar test ürünleri, bilet, anahtar, laptop tarzı ürünlerinizin taşımacılığını da yapıyoruz.

Sultangazi genelinde daima en uygun kurye fiyatlarıyla öne çıkıyoruz. Kurye fiyatlarımızı paketlerinizin taşınacağı mesafeye, kurye türüne ve pakete göre tespit ediyoruz. Dilediğiniz zaman iletişime geçebilir, net fiyat alabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp