İçeriğe geç
İçerenköy Kurye

İçerenköy Kurye

İçerenköy Ataşehir’inmerkezi mahallelerinden birisidir ve özellikle son on yıllık süreçte çehresi büyük değişime sahne olmaktadır. Modern olanakların artmasıyla birlikte mahallemizde yeni nesil taşıma yöntemlerine gereksinim duyulmakta ve İçerenköy kurye uygulamalarımız tam da bu noktada bütün bireysel ve kurumsal müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktadır.

Kurye hizmetlerimizle herhangi bir adresten başka bir adrese kısa sürede taşınması gereken bütün paketlerinizi taşıyoruz. Bir sistem dahilinde çalışmakla birlikte ihtiyaca en uygun çözümler adına esneklik de gösteriyoruz. Gerek mahallemiz içindeki noktalar arasında gerekse bütün bir İstanbul ile mahallemiz arasında taşımacılık yapıyoruz. Hatta sadece İçerenköy ve İstanbulile sınırlı kalmıyor, çevre illere da kurye desteği sağlıyoruz.

İçerenköy kurye ihtiyacı online alışverişin artmasına paralel şekilde artmaya başlamıştır. Gerek herhangi bir ürün alanlar gerekse ürün satanlar kuryeler ile paketlerini kıa sürede, diledikleri noktalar arasında taşıttırabilmektedirler. Firmamız uzman ekibi geniş hizmet yelpazesiyle tamamına cevap vermektedir.

Ekiplerimiz güvenli şekilde fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşımaktadır. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünleriniz de kısa sürede adresinden alınıp alıcısına ulaştırılmaktadır.

İçerenköy Kurye Hizmeti

İçerenköy kurye alanına en büyük avantajlarımızdan birisi kurye fiyatlarımızdır. Her zaman uygun fiyat politikasıyla çalışıyor, sürpriz fiyatlarla karşılaşmanızın önüne geçiyoruz. Çağrı merkezimizi aradığınızda personellerimiz bazı detaylar isteyeceklerdir ve ona göre fiyat teklifi vereceklerdir. Fiyatı kabul ettiğiniz taktirde, randevu saatinde kuryemiz adresinize gelecektir. Kurye fiyatlarımız mesafeye, kurye türüne ve paket özelliklerine göre tespit edilecektir.

Mahallemizde kurye çeşitlerimiz oldukça fazladır. Böylece gönderi zamanınıza, aciliyet durumuna, bütçenize göre dilediğiniz kurye çeşidiyle taşıma hizmeti alabilirsiniz. Kurye çeşitlerimizle en uzak noktalara maksimum 180 dakikada teslimat yapmayı başardığımız gibi bunu 45 dakikaya kadar da düşürebiliyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp