İçeriğe geç
Sahrayıcedit Kurye

Sahrayıcedit Kurye

Sahrayıcedit Kurye hizmeti veren firmamız kalite standartlarında çalışmalarını son sürat sürdürmektedir. Gönderilerinizin en kısa süre içinde verdiğiniz adrese ulaşmasını sağlayan kuryelerimiz ve personelimiz kesintisiz bir hizmet sunar. Günün bütün saatlerinde çalışmalarına devam eden firmamız, en acil gönderilerinizi en kısa süre içinde istediğiniz adrese teslim eder.

Kuryelerimiz ister semtimizde ikamet edenlerin ister iş yeri sahiplerinin ister kurumların olsun bütün gönderileri aynı özen ve hassasiyetle taşır. Bizim için müşterilerimizin memnuniyeti önemlidir. Verdiğimiz hizmet ile müşterilerimizin taleplerini yerine getiriyoruz.

Sahrayıcedit kurye hizmetimizden istifade eden müşterilerimiz kendi zamanından tasarruf eder. Çünkü İstanbul’un bütün semtlerine en hızlı taşımacılığı yaparak gönderileri güvenle teslim ediyoruz. Trafik yoğunluğuna aldırmadan en kestirme yolları kullanarak iyi bir güzergâh bilgisiyle hareket eden kuryelerimiz süratli bir teslimat gerçekleştirir. Böylece gerek bireysel gönderileri olanlar gerekse işletmelerin teslim edeceği ögeler olsun kurye hizmetinden istifade eden herkes trafik yoğunluğuna girmeden rahatlıkla gönderisini yerine ulaştırabilir.

Sahrayıcedit Kurye Hizmeti

Sahrayıcedit kurye olarak gönderinizi adresinizden alıyor ve alıcının adresine teslim ediyoruz. Bu esnada gönderinizin herhangi bir şekilde hasara uğraması veya kaybolması veya karışması mümkün değildir. Kuryelerimiz gönderinizi aldığı andan itibaren paketinizle ilgili sorumluluğa sahiptir. O sebeple gerek donanımsal olarak güvenli ve dayanıklı motosikletler kullanıyoruz gerekse kuryelerimizi güvenilir, alanında en iyi sürüş tekniklerine sahip kişilerden seçmeye gayret ediyoruz.

Bütün personelimiz alanında en iyi hizmeti veren, profesyonel kişilerden oluşur. Alandaki başarılı taşımacılığımızın en büyük sebebi ekibimizin uyumlu çalışmasıdır.

Uygun fiyat belirlemeye gayret eden firmamız, kişiye özel olan bu hizmetin bedelini tespit ederken yine kişinin kullandığı argümanlara bakarak hesaplama yapar. Kişinin adresi ve alıcının adresi arasındaki mesafe hesaplandığında ortaya çıkan km ve buna bağlı olarak değişen fiyatlar söz konusudur. Sadece mesafe değil, aynı zamanda teslimatın gerçekleşeceği zaman dilimi de önemlidir. Gönderinin boyutu, ağırlığı ve kuryelerimizin kullandığı hız, teslimat ücretini hesaplarken etkin faktörler arasındadır. Kurye fiyatlarımızı bu faktöre bağlı kalarak uygun bir şekilde tutmaya çabalıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp