İçeriğe geç
Yenikapı Kurye

Yenikapı Kurye

Yenikapı kurye hizmetlerimizle Fatih ilçesinin tarihi semtlerinden birisi içindeki adresler arasında ve semtimiz ile bütün bir İstanbul mahalleleri arasında acil taşınması gereken paketlerin taşımacılığını yapıyoruz.

Geçmişten günümüze hep İstanbul’un önemli bir bölgesi olan semtimiz bugün de deniz otobüsleri, feribotlar, banliyö trenleri gibi pek çok açıdan yoğundur. Günün her saatinde hareketli bir yapıya sahip olan semtimizde her gün bireysel ve kurumsal pek çok paketin farklı noktalar arasında taşınması gerekmekte, bunda geleneksel kargolar yetersiz kaldığı için daha modern bir taşımacılık yöntemi olan moto kuryeler tercih edilmektedir. Firmamız da bu alanda yıllardır semtimizin en çok tercih edilen kurye firması konumundadır.

Yenikapı kurye faaliyetlerimiz tamamı alanında eğitimli, deneyim sahibi, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü ve çözüm odaklı bir ekip tarafından sürdürülmektedir. Profesyonel ekibimiz en modelli, bakımları tam, en gelişmiş teknolojilerle donatılmış araçlarımızla hizmet vermektedir. Bu da her defasında müşterilerimize dünya standartlarında hizmetler olarak geri dönmektedir.

Hızlı, güvenli ve kaliteli biçimde yıllardır ruhsat, plaka, eşya, fatura, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, gıda, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, numune, kimlik, pasaport, dergi, basın, matbuat gibi toplu dağıtım, hediye, bilgisayar, tablet, telefon, bilet, anahtar, laptop ve dahasını alıcılarına ulaştırıyoruz.

Yenikapı Kurye Hizmeti

Yenikapı kurye faaliyetlerimizle her zaman çağdaş çözümler sağlıyoruz. Bu kapsamda hız en temel önceliklerimizden birisidir ve motorlu kurye uygulamalarının tercih nedenlerinin başında da hızlı olması gelir.

Firmamız her zaman İstanbul’un en uzak noktaları ile Yenikapıarasında dakikalar içinde teslimat yapmayı başarmaktadır. Kaliteden ödün vermeden her bir kurye türümüzün vadedilen teslimat süreleri değişmektedir. Buna göre tamamı 45-240 dakika arasında teslimat yapmayı başarmaktadır.

Semtimizde her zaman güvenli taşımacılığın değişmez adresiyiz. Paketleriniz tamamen özel bölmelerimizde taşıyor, her zaman güvende kalmalarını sağlıyoruz. Hiçbir karışıklık, kaybolma, ezilme, dağılma olmadan alıcılarına ulaştırıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp