İçeriğe geç
Göktürk Kurye

Göktürk Kurye

Gün geçtikçe hızlanan hayatın içerisinde, geleneksel posta ve kargo işleyişinin yetersiz olduğu noktalarda, yeni nesil kurye hizmetleri sunarak, 7/24 teslimat gerçekleştiriyor, tüm gönderilerinizin gecikme olmadan alıcısına ulaşmasını sağlıyoruz.

Online ticaret firmaları için ekonomik çözümler üreterek uzun vadeli bir çözüm ortaklığı sunuyor, kişisel gönderilerinizin tam zamanında teslim edilmesi için dur durak bilmeden çalışıyoruz.

Profesyonel bir ekip, çözüm odaklı bir anlayış ve kaliteli hizmetlerimizle, her zaman aradığınız çözüme ulaşacağınızın garantisini veriyoruz.

Hizmetlerimizin temelinde müşterilerimizin memnuniyetlerini mümkün olan en üst seviyede oluşturacak çözümler sunmak yatmaktadır. Göktürk kurye olarak, yağmur çamur demeden, yılın her günü, günün her saati yararlanabileceğiniz kurye hizmetleri sunuyor, farklı içerikli seçeneklerimizle taleplerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

Firmanızın iş yazışmalarından toplu gönderimlerine kadar her konuda ekonomik seçenekler elde etmenizi sağlıyor, kişisel hayatınızı kolaylaştıracak hizmet seçenekleri sunuyoruz.

Yeni nesil kurye hizmetlerimizde Göktürk kurye ekibimizin profesyonel ve çözüm odaklı anlayışından yararlanmaktayız. İstanbul’un yoğun trafiğinden etkilenmeden, en boş sokaklar ve en kısa rotalardan yararlanarak hızlı teslimat gerçekleştiriyor, gönderilerinizin güvenle teslimat adresine ulaşmasını sağlıyoruz.

Motosiklet ile taşınması uygun ve bulundurulmasına kısıt ya da yasak olmayan tüm gönderileriniz için güvenebileceğiniz hızlı teslimat seçenekleri ile 7/24 hizmet almanız için çalışıyoruz.

Tercihleriniz ve talepleriniz doğrultusunda, kişiselleştirilmiş çözümler sunmaya özen gösteriyor, taşıma ve teslimat sürecinde herhangi bir olumsuzluk oluşmasını engelliyor, hasarsız ve güvenli teslimat garantisi sunuyoruz.

Göktürk Kurye Hizmeti

Göktürk kurye ekibimiz, sahada aktif görev yapan profesyonel ve deneyimli motosiklet sürücülerinden oluşmaktadır. Ancak, hizmetlerimiz sadece bu ekibimizle kısıtlı kalmamakta, arka planda, müşterilerimize kesintisiz ve sınırsız hizmet sağlayan müşteri destek hattımızla teslimat süreci işletilmektedir.

Kurye talebiniz olduğu anda müşteri destek hattımızla yapacağınız kısa bir görüşme ile teslimat süreciniz hızlıca başlatılarak, adınıza oluşturulan randevu dahilinde teslimat tamamlanır.

Tüm süreç önceden planlanarak işleyişe koyulduğundan, teslimatlarda gecikme oluşmaz, kurye bekleme ya da gönderi iadesi gibi durumlarla karşılaşılmaz.

Üstün kalite, hız ve güvenlik için firmamız her zaman yanınızdadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp