İçeriğe geç
Hacıosman Kurye

Hacıosman Kurye

Hızlı bir şekilde artan nüfusunun yanında ticaret ve sanayi alanında da yatırımlar almaya başlayan Hacıosman farklı sektörlerden pek çok işletmenin temsilcilik ve merkezlerine ev sahipliği yapmaya başlamıştır. Hem doğu batı hem de kuzey güney yönünde yoğun trafik taşıyan yollara ev sahipliği yapan Hacıosman kurye servisleri bakımından çok önemli bir potansiyel taşımaktadır.

Hacıosman kurye hizmetlerimizle bu rotalar ve etrafında her müşterimizin tüm ihtiyaçlarını yoğun trafiğin yaşatacağı zaman kaybını engelleyerek karşılayabilmektedir.

Müşterilerimize Hacıosman kurye alanında en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunabilmek adına güvenlik açısından her türlü tedbiri alarak hizmet sunuyoruz. Günlük servislerine çıkmadan önce bütün motorlarımızı dikkatli bir şekilde gözden geçiriyor, herhangi bir sorunu olan motoru yetkili servislerine tamir edilmeden trafiğe çıkarmıyoruz. Bunun yanında bütün motorlarımız üreticilerin belirttiği zaman aralıklarında yetkili servis kontrollerinden geçirilmekte ve kuryelere bu şekilde teslim edilmektedir.

Hacıosman Kurye Hizmeti

Dünyanın en yoğun trafiğe sahip olan illerinden birisi olan İstanbul trafiğinde kuryelerimizin güvenli bir şekilde seyrederek müşterilerimizin gönderilerini hızlı ve sağlam bir şekilde yerlerine teslim etmelerini sağlamak için yapılan düzeltmeler için de müşterilerimizle sürekli irtibat haline kalıyoruz. Gerekli durumlarda geri dönüşlere göre eğitimleri tekrarlayarak kuryelerimizin performanslarının her zaman en üst seviyede olması için çabalıyoruz.

Kuryelerimiz dünyanın karmaşık ve en büyük illerinden biri olan İstanbul’da yollarını daha kolay bulmaları için gerekli eğitim ve teknik ekipmanla beraber müşterilerimize hizmet verdiklerinden emin oluyoruz. Bu şekilde hem genel trafik akışının hem kuryelerimizin hem de müşterilerimizin gönderilerinin engellenebilir risklerden uzak bir şekilde yerlerine ulaşmasını sağlıyoruz. Bakımı yapılmamış, herhangi bir sorunu olan hiçbir motoru servise çıkarmadığımız gibi dikkat eksikliği yaşayan kuryelerimizin de trafiğe çıkmasına müsaade etmiyoruz.

Profesyonel bir şekilde sunmuş olduğumuz Hacıosman kurye hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle dilediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz. Kesintisiz bir şekilde hizmet veren çağrı ekibimiz size yanıt vererek faydalanmak istediğiniz hizmet ile ilgili elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp