İçeriğe geç
Beşyol Kurye

Beşyol Kurye

Beşyol Kurye hizmeti veren firmamız, Küçükçekmece’nin en yoğun bölgesinde hizmet etmenin sorumluluğunu taşır. Hem semt halkına hem de iş yerlerine yoğun olan gönderileri adresten adrese taşırken en kısa sürede en güvenilir hizmet anlayışıyla hareket eder.

Her türlü paketi taşıyan sadece yasal prosedüre uygunluk ilkesini gözeten ve kuryelerin sağlığını tehlikeye atmayacak olan gönderileri adrese ulaştırmayı hedefleyen ekibimiz, 7/24 hizmet verir. Günün her saati, gece gündüz demeden çalışan ekip arkadaşlarımız müşteri memnuniyetini esas alır. Müşterisinin istek ve taleplerine göre hizmet ağını her geçen gün geliştirir.

Beşyol kurye hizmeti ile kişiye özel hizmet veren firmamız, aynı zamanda kurumlar için gerekli olan acil kurye hizmeti ile de en kısa sürede kurumlar arası evrakları taşır. Islak imza atılması gerekiyorsa alıcının imzasını bekler ve sonrasında evrakı tekrar aynı adrese teslim eder. Güvenliğin önemli olduğu bu hizmette, azami derecede dikkat edilir. Kuryelerimiz taşıdıkları paketin veya dokümanın sorumluluğunu alarak hiçbir güvenlik ihlaline izin vermez. Zaten paket adresten adrese taşınırken izleme sistemiyle görülmektedir.

Beşyol Kurye Hizmeti

Kurye sisteminde hızın önemi tartışılmazdır. Belli aralıklarda taşıyacağımızı belirttiğimiz paketlerinizi, söylediğimiz dakika içinde teslim edebiliyoruz. Beşyol kurye olarak hem sürücülerimizle hem de kullandığımız motorlarla hızlı ve güvenilir taşımacılık yapabiliyoruz. Ekip arkadaşlarımız önceden çıkabilecek aksiliklere karşı önlem alıyor, sorun çıksa dahi dakikaları etkilemeyecek şekilde çözülmeye çalışılıyor.

Profesyonel olarak verdiğimiz hizmet sayesinde İstanbul’un bütün semtlerine en hızlı taşımacılığı gerçekleştirmiş oluyoruz. Bu noktada hem donanıma dikkat ediyoruz hem de kuryelerimizin sürüş hâkimiyeti bizim için önemli kritelerden biridir.

Ekonomik hizmet vermeyi hedeflediğimizden dolayı müşterilerimizin bütçesini korumak için de elimizden geleni yapıyoruz. Firmamızın belirlediği bazı kriterler olsa da adresin mesafesi, paketin ölçüsü, taşıma biçimi ve zamanı fiyatı etkilese de biz en uygun fiyatı vermeye çalışıyoruz. Hem zamandan hem de bütçeden tasarrufu sağlayan hizmetlerimizden daha fazla istifade etmek isterseniz bize başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp