İçeriğe geç
Zeynep Kamil Kurye

Zeynep Kamil Kurye

Zeynep Kamil kurye hizmetlerimizle Üsküdar’ın tarihi semtlerinden birisi olan Zeynep Kamiliçindeki bütün adresler arasında ve İstanbul’un diğer bütün mahalleleri arasında profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Semtimiz özellikle Anadolu yakasının en eski kadın hastalıkları, doğum ve çocuk hastalıkları hastanesiyle anılmaktadır. Bununla birlikte 12 binden fazla nüfusa, yüzlerce işletmeye, ofise ve firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle son dönemde iletişim olanaklarının artması, alışveriş yöntemlerinin değişmesi ile kurye talebi çok daha artmıştır.

Zeynep Kamil kurye günün her saatinde ihtiyaç olabilmektedir. Çünkü bölgemizde 7 gün, 24 saat kesintisiz bir hayat akışı mevcuttur. Firmamız da bu alanda bütün ihtiyaçlarınızı, her zaman karşılamaktadır.

Uzman ekip ve ekipmanlarımızla laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, fatura, diş malzemeleri, hediye, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, numune, kimlik, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürün istenen adresler arasında taşınmaktadır. Ayrıca ehliyet, ruhsat, plaka, eşya, ilaç, çiçek, davetiye, matbuat gibi toplu dağıtım, dergi, basın, bilet, anahtar, laptop alıcısına ulaştırılmaktadır.

Zeynep Kamil Kurye Hizmeti

Zeynep Kamil kurye alanında farklı ihtiyaçlara, eksiksiz cevap verebilmek adına çeşitli kurye modelleri geliştirdik. Her modelimiz firmamız kalite ve güvencesine sahip olmakla birlikte tamamının teslimat süreleri değişebilmektedir.

Standart kuryemizle 210-240 dakika içinde teslimat yapılmaktadır. Hızlı motorlu kuryemizde bu süre 90-120 dakika arasına düşmektedir. Acil motorlu kuryede ise 45-60 dakikaya inmektedir.

Zeynep Kamilgenelinde firmamızı özel kılan ve müşterilerimize ayrıcalık kazandıran pek çok etmen vardır. Bunlardan birisi de fiyatlarımızdır. Bizler her zaman en iyi fiyat garantisiyle hareket ediyor ve her taşımada çeşitli detaylara göre özel fiyatlandırma yapıyoruz.

Motorlu kurye fiyatlarımızı etkileyen temel unsur mesafedir. Mesafe hesabını paketinizin alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki net uzaklığa göre yapıyoruz. Uzaklık arttıkça fiyat da artsa da cazip seçenekler sunuyoruz. Ayrıca paketinizin özelliklerine ve tercih edeceğiniz kuryenin vadedilen teslimat süresine göre fiyat belirliyoruz. Net fiyat bilgisi için diama yanı başınızda oluyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp