İçeriğe geç
Korukent Kurye

Korukent Kurye

Korukent kurye hizmetlerimizi tüm hava koşullarına uygun bir şekilde sunuyoruz. Kar, dolu ve yağmur gibi çok sert hava şartları için sürücülerimiz gerekli tedbirleri almaktadır. Ayrıca teslim edilecek kişisel eşya ya da evrakların da doğru şekilde muhafaza edilerek gerekli yerlere sorunsuz bir şekilde teslim edilmesine özen gösteriyoruz.

Yolda araçtan ya da sürücüden kaynaklı olarak meydana gelebilecek her türlü riski sıfıra indirmeye çalışıyoruz. Bu sayede hem kendi personellerimizi koruyor hem de aksama ya da gecikmelerden ötürü müşterilerimizin maddi ve manevi kayıp yaşamasının önüne geçiyoruz.

Kurye hizmetlerimizle gündelik hayatınıza ve iş hayatınız için kolaylık sağlıyoruz. Tüm çalışanlarımız ile yüksek kaliteli çalışmalarımızı ortaya koyuyoruz. Çalışmamızın temeli olan hızlı, yenilikçi ve güvenilir olma ilkeleri ile müşterilerimize yüksek standartlarda ve güler yüzlü bir şekilde hizmet veriyoruz. Tüm acil durumlar için hazırlıklı olarak ilgili Korukent kurye seçeneklerimiz ile müşterilerimizin her zaman yanındayız. Müşterilerimizin istekleri ve dönemin getirdiği ihtiyaç ve yeniliği dikkatli bir şekilde takip ederek müşterilerimize kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Korukent Kurye Hizmeti

Korukent kurye aracılığı ile tüm gönderilerinizde güvenebileceğiniz ve her zaman tercih edebileceğiniz, yenilikçi ve modern hizmetler sunuyoruz. Kurye hizmetlerimiz ile isterseniz dakikalar içerisinde teslimat yapabiliyoruz.

Sunmuş olduğumuz taşımacılık hizmetlerinde, yoğun trafikte güvenli bir hızın anahtarı olan motosikletler ile hizmet vermekteyiz. Sektörde tecrübeli, güler yüzlü ve yollara hakim olan kişilerden oluşan ekibimizle her zaman çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Motosiklet ile taşınmaya uygun olan ve kurye taşımacılığı yönetmelerine göre tehlikeli ya da taşınması yasak maddeler haricinde olan eşyalarınızın kısa süre içerisinde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Korukent kurye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ya da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmak için dilediğiniz zaman firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sürdüren destek ekibimiz size anında cevap vererek faydalanmak istediğiniz hizmet ile ilgili bilgi vermektedir. Avantajlı teklifler sunarak sizleri mutlu etmeyi başarmaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp