İçeriğe geç
Çiftecevizler Kurye

Çiftecevizler Kurye

İstanbul’un pek çok bölgesinde senelerdir devam eden trafik sorunu Çiftecevizler’de de yoğun bir şekilde görülmektedir. Araç kullanımında ortaya çıkan artış, bölge trafiğinde ciddi problemlere sebep olsa da İstanbul halkı tarafından artık alışılmış bir hale gelmiştir. Günlük rutinin bir gerçeği olan bu durum kurye hizmetlerini de doğrudan etkilemektedir.

Çiftecevizler kurye ekibimiz motorlu kurye hizmetleri ile akla gelebilecek pek çok gönderi türü için hizmet sunar. Bu gönderilerden bazıları şu şekildedir:

  • Hediyelik eşyalar
  • İlaç, reçete ve raporlar
  • İrsaliye, fatura gibi resmi evraklar
  • Fiş, dekont ve kurumsal dosyalar gibi küçük ya da büyük olması fark etmeksiniz her türlü ihtiyacınız için profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Firmamız ile iletişime geçerek Çiftecevizler kurye talebinde bulunduktan kısa bir süre sonra ekibimiz size en yakın motorlu kuryeyi yönlendirmektedir. Kuryemiz bulunduğunuz noktaya ulaşım sağlayarak paketi sizlerden teslim almakta ve talep ettiğiniz noktaya teslim etmektedir.

Teslimat süresi boyunca merak ettiğiniz bir konu hakkında veya kuryenizin bulunduğu konum ile ilgili güncel bilgileri ekibimizden rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Sizlere yüksek kaliteli olmasının yanında uygun fiyatlı kurye hizmeti sunmayı hedefleyen firmamız, değişen ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde adapte olabilen çalışmalar yaparak kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Çiftecevizler Kurye Hizmeti

Motorlu kurye hizmetlerinde öne çıkan problemler arasında, hizmetten beklenen en doğru şekilde sunulması için bu doğrultuda anlayış benimsenmesi yer almaktadır. Örneğin hızlı bir şekilde teslimat yapmak için gönderiyi dikkatsiz taşımak ve hız limitlerini zorlamak çok sık karşılaşılan problemler arasındadır. Biz sizlere sunmuş olduğumuz Çiftecevizler kurye hizmetlerinde hem hız hem de güvenlik ilkesinden ödün vermeden kaliteli çalışmalara imza atmaktayız.

Hizmet sunduğumuz her bölgede olduğu gibi, Çiftecevizler bölgesi için hizmet veren kuryelerimiz de bölgeye hakimdir. Bulunduğunuz adresten talep istediğiniz adrese ulaştırmak istediğiniz gönderiler bu sayede hem güvenli hem de hızlı bir şekilde ulaştırılmış olur. Sizler de tüm gönderileriniz için deneyimli bir firmadan hizmet almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp