İçeriğe geç
Kartal Kurye

Kartal Kurye

Kartal kurye işletmesi olarak sizlere sunduğumuz hizmet her zaman hızlı bir şekilde sunulmaktadır. Bunun yanı sıra verdiğiniz siparişlerin not kısmına acil notu düşerseniz eğer her zamankinden daha hızlı ve acil, ivedi bir şekilde teslimatınız gerçekleşmektedir. Sistemlerimize acil notunuz düştüğü andan itibaren siparişiniz yola çıkmakta ve çalışan elemanlarımız tarafından çok çok hızlı bir şekilde adreslerinize getirilmekte ve memnuniyetiniz kazanılmaktadır. Bünyemiz de çalışan elemanlarımız arasında nöbetleşme sistemi ile her gün acil sipariş için bekleyen elemanlarımız bulunmakta ve acil notunu gördükleri anda hemen siparişlerinizi en kısa süre içerisinde adreslerinize getirmektedir.

Kartal kurye işletmesi olarak bünyemizde çok fazla kurye elemanı bulundurmaktayız. Bu hizmet özellikleri arasında fazla elemanın çok büyük bir değeri ve önemi vardır. Verilen siparişlerin beklememi adına elemanlarımızın çok olması önemlidir. Verilen siparişleri anında yola çıkarmak için elemanların çok olması ve boşta eleman bulunması en önemli kriterlerden bir tanesidir. Ayrıca vardiyalı bir sistem ile çalışmamız doğrultusun da elemanlarımız her zaman zinde olmaları sayesinde kuryeleriniz hızlı bir şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Kartal Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe müşterilerimizin istekleri arasında en önemli aşamalardan bir tanesi güvenilir bir şekilde yapılan kurye hizmetidir. Sizleri yaptığımız hizmet sırasında siparişlerinizin hiçbir sorun yaşamadan adreslerinize gelmesini sağlamaktayız. Hizmet sırasında kullanılan motorlarımızın taşıma haznelerinin korunaklı bir hale getirilmesi için yumuşak zeminler ile kaplanmış olması her türlü darbeye dayanıklı hale gelmesini sağlamakta ve siparişlerinizi çok güvenilir bir şekilde muhafaza etmektedir. Bu özellik siz müşterilerimizin en çok önem verdiği konular arasında yer almaktadır.

Kartal kurye olarak siz müşterilerimize verdiğimiz hızlı hizmetin yanında ayrıca acil olarak da hizmet verebilmekteyiz. Sistemlerimize düşün siparişlerin not kısımlarında acil notu var ise eğer her zaman sunduğumuz hızlı hizmetten çok daha hızlı bir şekilde teslimat yapılmak için yola çıkılmaktadır. Bu şekilde siparişleriniz hiç beklemeden yola çıkmış olmakta ve en kısa süre içerisinde adreslerinize teslim edilmektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp