İçeriğe geç
Şişhane Kurye

Şişhane Kurye

Beyoğlu’nun canlı yapısını içinde barındıran, iş ve aydınlatma merkezlerinin ağırlıklı olarak yer aldığı Şişhane semti, 7/24 canlılığını korumaktadır. Semt sakinleri, iş yerleri ve semti ziyaret edenlerin sayısı her geçen gün artmakta, semt, İstanbul’un en yoğun yerlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Bir yandan sürekli aktif iş yapılan diğer yandan da İstanbul’un gezilip görülmesi gereken yerlerden biri olması, Şişhane esnafı için hızlı ortaklıklar elde edebilecekleri kuryeler ile çalışma ihtiyacı doğurmakta, firmamız bu ihtiyacı karşılayacak çözümleri uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Şişhane kurye, her zaman tam zamanında tamamlanacak hizmetleri sayesinde, işiniz ve özel hayatınız için güvenebileceğiniz bir ortaklık arayışınızda yanınızdadır.

Firma olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya özen gösteriyor, tüm işlerimizde %100 memnuniyet oluşturma hedefi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Motorlu kuryelerimiz ile yaptığımız taşımacılık,

  • 7/24 yararlanabileceğiniz çözümler elde etmenizi,
  • Ekonomik taşımacılıktan yararlanmanızı,
  • Güvenli ve hasarsız teslimat garantisi ile gönderilerinizin her zaman en iyi şekilde teslim edileceğinden emin olmanızı sağlayacak, tüm talepleriniz tam olarak istediğiniz şekilde karşılanacaktır.

Şişhane Kurye Hizmeti

Şişhane kurye hizmetlerimiz, 7/24 olarak icra edilmekte, dosyalardan yedek parçalara kadar her şeyin güvenle taşınmasını sağlamaktadır. Ayrıcalıklı kurye hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken ise bize resmi iletişim kanallarımızdan ulaşarak, kurye talebiniz olduğunu iletmek olacaktır.

Talebiniz alındığı anda, bulunduğunuz yere yönlendirilecek olan moto kuryemiz, gönderinizi sizden teslim alarak, en kısa sürede alıcısına güvenle ulaştıracaktır. Kapıdan kapıya verdiğimiz kurye hizmetlerimiz, hayatınızı kolaylaştıracak çözümler elde etmenizi sağlar.

Hızlı, güvenli ve ekonomik kurye hizmetlerimizden yararlanmak iş ve özel hayatınızda hem kolaylık hem de ekonomik getirisi olan birçok fayda sağlayacaktır. Şişhane kurye hizmetlerimizle müşterilerimize sunduğumuz avantajlar:

  • Müşteri odaklı ve yenilikçi bir hizmet,
  • Güler yüzlü ve saygılı bir iletişim,
  • 7/24 yararlanabileceğiniz, kesintisiz taşımacılık ve kurye hizmetleri,
  • Modern teknoloji ile güçlendirdiğimiz güvenli taşımacılık,
  • Her seferine hasarsız teslimat garantisi ve
  • Ekonomik fiyatlar olarak sıralanabilmekte, müşterilerimizin tüm ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanmaktadır.
Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp