İçeriğe geç
İdealtepe Kurye

İdealtepe Kurye

İdealtepeMaltepe ilçesi sınırları içinde yer alman, denize kıyısı olan ve son dönemde büyük popülerlik kazanan yerlerden birisidir. Modern yaşamın bütün detaylarının hâkim olduğu bölgede geleneksel taşıma yöntemleri yetersiz kalmakta ve çok daha modern, hızlı, kaliteli ve güvenli taşıma yöntemlerine gereksinim olmuştur. Firmamız da İdealtepe kurye hizmetleriyle bu alanda bütün müşterilerinin beklentilerine fazlasıyla cevap vermektedir.

Kurye hizmetlerimizle semtimiz içindeki herhangi bir adresten başka bir adrese gitmesi gereken gönderilerinizi taşıttırabilirsiniz. Semtimiz ile bütün İstanbul geneli arasında taşımacılık yaptırabilirsiniz. Hatta sadece İstanbul ile de sınırlı kalmayarak çevre illere de kurye desteği alabilirsiniz. Paketlerinizi sizden alıp alıcısına teslim edebildiğimiz gibi herhangi bir adresten bir paketi alıp istediğiniz noktaya da getirebiliriz.

İdealtepe kurye alanında önceliğimiz daima müşteri memnuniyetidir. Bunun için her biri alanında deneyimli, özverili, güvenilir, yenilikçi, çözüm odaklı, profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz. Hem sahada hem de çağrı merkezimizde işini en iyi şekilde yapmaya çalışan, ihtiyaçlarınızı en zahmetsiz biçimde karşılayan bir kadrodan hizmet almanızı sağlıyoruz.

Her gün fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop ve dahasını da güvenle alıcılarına ulaştırıyoruz.

İdealtepe Kurye Hizmeti

İdealtepe kurye uygulamalarımız son derece ekonomiktir. Her zaman bütçe dostu fiyat politikamızı devam ettiriyoruz. Paketlerinizin taşınacağı mesafeye, paketinizin özelliğine ve seçeceğiniz kurye modeline göre fiyat tespiti yapıyoruz. Gerek fiyat bilgisi gerekse randevu için her zaman bir telefon mesafesinde yer alıyoruz.

Kurye hizmetlerimiz birçok avantajı bir arada sunmaktadır. Bunlardan birisi hızlı olmamızdır. Bizler İdealtepeile İstanbul’un en uzak noktalarına dakikalar içinde ulaşabiliyoruz. Böylece e acil gönderilerinizi kısa sürede alıcısına teslim ediyoruz. Bütün bunları da 7/24 aralıksız devam ettiriyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp