İçeriğe geç
Diliskelesi Kurye

Diliskelesi Kurye

İstanbul ve diğer yakın illerle aktif ticari faaliyetleri bulunan Kocaeli’nde hem şehir içi hem de şehir dışı kurye kullanımı oldukça fazladır. Özellikle son yıllarda giderek artan e-ticaret faaliyetleri, yapılan üretimin doğru yerlere, hızla ve güvenle taşınması ihtiyacını doğurmakta, Diliskelesi kurye bu ihtiyaçlarınız için uygun seçenekler sunmaktadır.

İşiniz için tercih edebileceğiniz toplu gönderim seçenekleri, bireysel gönderileriniz için hızlı ve güvenilir hizmetler, özel hayatınız için 7/24 yararlanabileceğiniz kesintisiz kurye seçeneklerimizle, tüm Kocaeli’ne ve yakın illere teslimat gerçekleştiriyor, kısa zamanda gönderinizi alıcısına ulaştırıyoruz.

Verdiğimiz kurye hizmetlerinin hızlı bir şekilde tamamlanması için, yoğun trafikte dahi rahat hareket etme kabiliyetine sahip olan moto kuryelerimiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Profesyonel motosiklet sürücülerinden oluşan, sektörde deneyimli ve trafik etiğine önem veren ekibimiz sayesinde gecikme olmadan güvenli teslimat gerçekleştirmekteyiz.

İletişimde saygının gücüne inanan, yenilikçi bir anlayışla tüm müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyor, 7/24 verdiğimiz kurye hizmetlerimizle gönderilerinizin tam zamanında yerine ulaşmasını sağlıyoruz.

Diliskelesi Kurye Hizmeti

Diliskelesi kurye hizmetlerimizle hem şehir içi hem de şehir dışı teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Motosiklet ile taşınması uygun olan tüm paketlerinizi, gerekli teknik donanıma sahip, genç motosiklet filomuzla taşıyor, güvenle yerine ulaştırıyoruz.

Resmi evraklar, kimlikler, pasaportlar gibi kısa sürede teslim edilmesi gereken küçük gönderilerden evcil hayvan ürünlerine kadar, motosiklet kasasında taşınabilecek her şeyin taşımasını yapıyoruz.

Taşınması ya da bulundurulması yasaklı ve / veya kısıtlı olan maddeler dışında, tüm gönderileriniz için hasarsız teslimat garantisi sunuyor, teslimat tamamlandığında bilgilendirmesini her iki tarafa da bildirerek, gönderinizin güvenliğini sağlama alıyoruz.

Kocaeli il sınırları dahilinde verdiğimiz hızlı moto kurye hizmetlerimizde Diliskelesi kurye ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Aynı ilçede dakikalar içerisinde teslimat yapabiliyor, gönderilerinizi İstanbul ve diğer yakın illere birkaç saat içinde ulaştırıyoruz.

Adresten adrese kesintisiz olarak verdiğimiz kurye hizmetleri ile memnuniyetinizi en üst safhada oluşturuyor, uzun süren iş ve çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Kaliteli, saygılı, güler yüzlü bir iletişim, hızlı ve güvenilir kurye seçenekleri ile hizmetinizdeyiz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp