İçeriğe geç
Bomonti Kurye

Bomonti Kurye

Belgeler, sözleşmeler, davetiyeler vb. pek çok paket gün içinde teslim edilmek için adresine ulaşmayı bekliyor. Biz de Bomonti Kurye olarak hem işle ilgili hem de günlük hayatla alâkalı önemli olan paketlerinizi alıyor, teslim etmek istediğiniz adrese bırakıyoruz. Çağrı merkezimizi aradığınızda bizden hizmet almaya başlamış olursunuz.

Kurye hizmetimiz bütün gönderilerinizi hızlı teslim etmek için tasarlanmıştır. Bizi aradığınızda sisteme dâhil olursunuz ve seçtiğiniz hız seçeneği ile gün içinde hangi saatte hangi adreste olacağımız belirlenmiş olur.

Bomonti kurye hem güvenli hem de hızlıdır. Kaliteli hizmet verebilmek için günün her saati hizmet veren personelimiz profesyonel bir çalışma yürütür. Kuryelerimiz yola çıkmadan önce nereye gideceği, nasıl gideceği ve nasıl teslimat yapacağı bellidir. Öncesinde ekip çalışması yapılarak herkes kendi birimiyle ilgili birbiriyle bağlantılı çalışır.

Kuryemiz sizden gönderiyi almak için yola çıktığında güzergâh ve rotasyon bellidir. En kestirme yolları, en kısa sürede geçerek adresinize ulaşır. Gönderiyi aldıktan sonra tekrar yola çıkarak trafikten kaçınmak için alternatif yollar kullanır. Alıcıya teslim eder.

Bomonti Kurye Hizmeti

Bomonti kurye küçük, büyük veya hassas bütün ürünleri alarak teslim yapabilir. Tek şart hukukî olarak taşınmasında sakınca olmayan ürünler olmasıdır. Kuryelerimiz alanında başarılı, iletişimi kuvvetli, İstanbul trafiğinde tecrübeli, İstanbul’un sokak ve caddelerini iyi bilen lisanmlı sürücülerden oluşmaktadır.

Her bir kuryemiz firmamızın bir temsilcisi olduğunu bilir ve paketi taşırken o sorumluluk bilinciyle hareket eder. Trafik kurallarına uyar ve hız limitlerini aşmaz. Ekipmanlarının ve kurye çantasının düzenli olarak bakımını yapar.

Paketlerin güvenli bir şekilde istenilen adrese ulaşmasını sağlayan kuryelerimiz hem özenli hem de titizdirler. Bütün ekibimiz işini profesyonel bir şekilde yapabilmek için ve bütün müşterilerimize en kaliteli, en iyi hizmeti sunmak için çok çalışmaktadır.

İnsanı merkeze alarak hizmetin düsturlarını belirleyen firmamız, fiyat konusunda da belli bir ölçüye sahiptir:

  • Paketin boyutu, ağırlığı
  • Teslimatın hedefe uzaklığı
  • Teslimatın aciliyeti
  • Teslimatın günü ve saati

Bütün bu kritelerle beraber en ekonomik bedeli belirlemeye çalışıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp