İçeriğe geç
İmes Kurye

İmes Kurye

İmes Türkiye’de organize olmuş ilk sanayi sitesidir. İstanbul Madeni Eşya Sanatkarları kelimelerinin kısaltması olan İmes 650 bin metrekare arsa üzerinde kuruludur. Temelleri 1971 yılında atılmış, 1986 yılında da inşaatı tamamlanmıştır. Onlarca alanda çalışmalarını sürdüren binin üzerinde işyeri vardır ve buralarda 12 binden fazla çalışan istihdam edilmektedir. Sanayi sitesi sadece İstanbul’un değil, ülkemizin de en önemli sanayi sitelerinde birisi olup özellikle orta ve büyük ölçekli sanayinin makine ve yedek parça ihtiyacının büyük kısmı buradan temin edilmektedir.

Sanayi sitesinde işyerleri dışında çıraklık eğitim merkezi, banka şubeleri, sağlık merkezleri, cami, akaryakıt istasyonu, spor tesisi ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Bütün bu yoğunluk içinde bölgenin en büyük ihtiyaçlarından birisi taşımacılık olmakta ve firmamız İmes kurye uygulamalarıyla gerek sanayi sitesi içinde gerekse site ile tüm İstanbul arasında profesyonel taşımacılık yapmaktadır.

İmes kurye alanında hem kurumsal hem bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Tamamı sanayi bölgesine ve İstanbul’un diğer bütün yerlerine hakim, yenilikçi, çözüm odaklı, modern kuryelerimizle çalışıyoruz.

E-ticaret sipariş ürünleri, yedek parça, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünleri de yoğun şekilde İmes’tetaşımayı sürdürüyoruz.

İmes Kurye Hizmeti

İmes kurye ile sanayi sitesiyle bütün İstanbul, hatta çevre iller arasında taşınması gereken her türlü paketinize yardımcı oluyoruz. Her zaman en hızlı kurye firması olmayı başarıyor, en uzak noktalara dahi üç saat içinde teslimat yapabiliyoruz. Çoğu kez bunu 45 dakikaya kadar indirebiliyoruz.

Kurye firmamız her zaman önceliği müşteri memnuniyetine vermekte, daima kalitesi, hızı kadar bütçe dostu fiyatları ile de fark yaratmaktadır. Kurye fiyatlarımızı paketinizin taşınacağı mesafeye, pakete ve kurye türüne göre belirliyoruz, çağrı merkezimizde net fiyatları sizlere sunuyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp