İçeriğe geç
Fulya Kurye

Fulya Kurye

Şişli, İstanbul’un trafiği en yoğun semtlerinden biridir. İş temposu yüksek bir semt olduğu için günün her saati trafik sıkışıktır. Bu sebeple işletmeler, hukuk büroları ve bankalar yoğunluklu alarak evrak, belge ve sözleşmeleri kurye yoluyla yolmayı tercih eder. Firmamız da bu semtte Fulya Kurye olarak hizmet verir. Hem semt sakinlerine hem de kurum ve kuruluşlara hizmet vererek 7/24 taşıma hizmeti sunar. Profesyonel ekibiyle en iyi hizmeti verebilmek için gece gündüz çalışır.

Hız, hayatın her alanında git gide önem kazanan bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Müşterilerimiz de gönderilerini en hızlı şekilde alıcısına ulaştırarak işlerinin aksamasını istemiyor. Bu sebeple de işletmeler Fulya kurye hizmetimizden istifade ediyor. Semt sakinlerimiz de verecekleri hediyeler ve özel günler için değerli eşyalar gibi paketlerini hizmetimizden yararlanarak en hızlı şekilde gönderebiliyorlar.

Fulya kurye olarak yoğun trafikte donanımlı motosikletlere ihtiyaç duyduğumuz gibi aynı zamanda sürücülerimizin de dikkatli, özenli, sürüş teknikleri açısından en iyi hizmeti verebilecek kapasitede olmalarını önemsiyoruz.

Dayanıklı motosikletler, zorlu şartlara da dayanabilecektir. Dört mevsim boyunca verdiğimiz hizmet, kuryelerimizin hızını ve güvenilirliğini tehlikeye sokmayacak şekilde olmalı. O sebeple sağlam malzemelerden yapılmış, konforlu bir sürüş sağlayabilecek motosikletleri tercih ediyoruz. Bakımlarını düzenli olarak yaptırarak trafikte sorun yaşanmasını istemiyoruz. Kuryelerimiz de güvenli bir sürüşün verdiği rahatlıkla sadece kestirme yollara adapte olarak trafikte en hızlı şekilde teslimat yapabilmektedirler.

Fulya Kurye Hizmeti

Semt sakinlerimizin ve iş yeri sahiplerinin tercihleri doğrultusunda hizmetteki saat dilimlerini ve hızımızı ayarlıyoruz. Oluşturduğumuz seçenekler sayesinde, herkes kendi ihtiyacına göre tercihte bulunabilmektedir. Bu ihtiyaca göre de hizmetin bedeli belirlenir.

  • Gönderinin mesafesi
  • Gönderinin hızı
  • Seçilen kurye hizmeti
  • Gönderinin boyutu.

Fulya Kurye olarak belirlediğimiz bu kriterlerden en önemlisi mesafe ve seçilen tercih hızıdır. İki adres arası mesafenin uzaması fiyatı da fark ettirir. Bütün kriterler bir araya geldiğinde ücret hesaplanır. Bu hesaplarla birlikte firmamız en makul seviyede ücret talep etmeye gayret etmektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp