İçeriğe geç
Acarkent Kurye

Ömerli Kurye

Ömerli kurye işletmesi olarak sizlere sunduğumuz hizmetin kaliteli olabilmesi için sürekli olarak siz müşterilerimizin sunduğumuz hizmetten beklentilerini tespit etmek için araştırma yapılmakta ve bu araştırma sonuçlarına göre sunduğumuz hizmetin özellikleri geliştirilmektedir. Sunduğumuz hizmetin hızlı olması için motorlarımızın bakımları yapılmakta ve değişimleri sağlanmaktadır. Kurye elemanlarımızın tecrübelerini ve bilgilerini artırmak amacıyla düzenli aralıklar ile güncel eğitimler vermekteyiz. Ayrıca işletme olarak ödeme ve teslimat yöntemlerimize yenilerini ekleyerek her müşterimizin kendine uygun yöntemleri bulmalarını ve taleplerinin artmalarını amaçlamaktayız. Tüm bu özelliklerimizin en büyük gayesi siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktır.

Ömerli kurye işletmesi olarak sizlere sunduğumuz teslimat özellikleri arasında en çok tercih edileni ve en sağlıklı olanı temassız teslimat özelliğidir. Bu özellik sayesinde müşterilerimizin içleri rahat etmekte ve sağlıklı bir şekilde teslimat aşaması gerçekleşmektedir. Müşterilerimiz temassız teslimat özelliğini çok benimsemiş ve çok talep etmektedirler. Bu sayede verdikleri siparişlerin teslimat aşamalarında içleri rahat bir şekilde sağlıklı olarak siparişlerini teslim almaktadırlar. Kurye elemanlarımız adreslerinize getirdikleri siparişleri kapınıza asmak suretiyle teslim etmekte ve daha sonra arayarak veya mesaj atarak sizlere haber vermektedir. Sizler de siparişlerinizi kapınızdan almak suretiyle teslimatı tamamlamış bulunuyorsunuz.

Ömerli Kurye Hizmeti

İşletme olarak sizlere acil kurye alanında da hizmet vermekteyiz. Acil kurye hizmetinde çalışmak üzere özel ekiplerimiz bulunmakta ve acil siparişlerinizi çok kısa bir süre içerisinde adresinize getirmektedir. Hem bünyemizde bulunan elemanlar hem de sahada devamlı olarak aktif çalışan elemanlarımız sayesinde acil hizmet talep ettiğiniz zaman adrese en yakın kurye elemanı hizmeti en kısa sürede vererek sizlerin mağduriyetlerini gidermektedirler.

Ömerli kurye olarak sizlere sunduğumuz hizmeti her zaman çok hızlı bir şekilde sunmak suretiyle sizlerin zamandan tasarruf etmenizi, zaman kaybı yaşamamanızı sağlamaktayız. Kurye sektöründe verilen hizmetin en önemli özelliği hızlı olmasıdır. Bu sebepten dolayı çalışan elemanlarımızın, kullanılan motorlarımızın ve teknolojik sistemlerimizin üzerinde daima dikkatli bir şekilde takip yapılmaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp