İçeriğe geç
Rahmanlar Kurye

Rahmanlar Kurye

İstanbul’un Kartal ilçesinde yer alan, İstanbul’un yoğun trafiğinden nasibini almış semtlerinden olan Rahmanlar’da hayatınızı kolaylaştıracak kurye çözümlerimizle yanınızdayız. Gelişkin teknoloji, profesyonel iş anlayışı ve güler yüzlü çalışanlarımızla, Rahmanlar’dan tüm Türkiye’ye modern yöntemlerle taşımacılık yapıyor, en fazla 24 saat içerisinde tüm gönderilerinizin yerine ulaşmasının garantisini veriyoruz.

Kurye hizmetlerimizle hem işiniz hem de özel hayatınız için uygun fiyatlı ve hızlı bir çözüm ortaklığı sunuyor, modern dünyanın içerisinde modern bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Firmamız, Rahmanlar kurye ile yılın her günü, günün her saati yararlanabileceğiniz üstün hizmetleri ayağınıza getirmektedir. Kesintisiz kurye hizmetlerimiz sayesinde, gönderinizin tam zamanında yerinde olması sağlanmakta, ister şehir içi ister şehirlerarası her zaman güvenli taşımacılık yapılmaktadır.

Hizmetlerimizden yararlanmak için, 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri iletişim merkezimiz üzerinden talebinizi bize iletmeniz ve gönderinizi taşınması için hazırlamanız yeterli olacaktır. Gönderiniz oluşturulan randevu detayları dahilinde bulunduğunuz yerden teslim alınır ve belirtilen saatte alıcısına ulaştırılır.

Rahmanlar Kurye Hizmeti

Özellikle şehir içinde güvenle tercih edebileceğiniz Rahmanlar kurye hizmetimiz sayesinde,

  • Gün içinde en fazla birkaç saate tamamlanan kurye seçeneklerimizden birini tercih edebilir,
  • Mesai saatleri dışında kurye hizmeti talep edebilir,
  • Hediyelikten medikale kadar geniş bir yelpazede gönderinin taşınmasını talep edebilir ve
  • Her zaman güvenli bir taşımacılık yapılacağına ve hasarsız teslimat sağlanacağına emin olabilirsiniz.

Moto kurye ekibimizin her an her dakika sizin için çalıştığı bir hizmet anlayışı ile Rahmanlar’dan tüm İstanbul’a kısa sürede tamamlanan üstün kurye hizmetlerimizden güvenle yararlanmak için bizlere hemen şu an ulaşabilirsiniz.

İçinde bulunduğumuz dünya düzeninde hızlı bir şekilde kurye hizmeti alabilmeniz için canla başla çalışan Rahmanlar kurye ekibimiz, aldığınız her hizmetten memnun kalacağınızın garantisini vererek hizmetlerini sürdürmektedir. Hem sahada hem saha arkasında müşteri memnuniyeti oluşturma odağı ile çalışan ekibimiz sayesinde, her seferinde

  • Size ve talebiniz özel çözümler,
  • Güler yüzlü bir hizmet,
  • Saygılı bir yaklaşım ve
  • Ekonomik fiyatlar sizleri beklemektedir.

Kaliteli, hızlı, güvenilir ve çözüm odaklı bir kurye hizmeti için bizleri tercih edin.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp