İçeriğe geç
Balat Kurye

Balat Kurye

İstanbul’un her iki yakasında hızlı ve güvenilir kurye çözümleri sunan firmamız, verdiği hizmetlerle hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacaktır. Gönderilerinizin kısa sürede alıcısına ulaştığı, gecikme, bekleme ya da iade gibi olumsuzlukların yaşanmadığı ve her zaman hasarsız teslim edildiği bir kurye hizmeti sunuyoruz.

Alanında deneyim sahibi, profesyonel bir ekip, genç ve bakımlı bir motosiklet filosu ile İstanbul içerisinde mesafeleri kısaltan, uygun fiyatlı taşımacılık yapıyoruz.

Hızlı ve güvenli teslimat sağlamanın anahtarı olarak hem teknik yeterliliğin hem de insan faktörünün önemini biliyoruz. Balat kurye hizmetlerimizde, göndericinin ve alıcının memnuniyetini göz önünde bulunduruyor, taleplerinize uygun farklı kurye seçenekleri sunuyoruz.

Şehir içinde küçük ve orta büyüklükteki, motosiklet sepeti ile taşımaya uygun gönderileriniz için aciliyetine uygun kişiye özel hizmetler veriyor, daha büyük gönderilerinize araçlı kuryelerimizi devreye sokuyoruz. Şehir dışı gönderilerinizde ise uçak kargo hizmetimizle yanınızda yer alıyoruz.

Balat Kurye Hizmeti

Motosikletler özellikle yoğun trafikte, çok daha rahat hareket kabiliyetine sahip küçük araçlar olmaları sebebi ile hızlı teslimatın temelini oluşturmaktadır. Balat kurye hizmetleri, genç ve bakımlı bir filo kullanan, deneyimli profesyoneller tarafından verilmekte, yoğun trafikten güvenle geçerek tamamlanmaktadır.

Verdiğimiz hizmetlerde, müşterilerimizin ihtiyaçları ön planda tutulmakta, gönderinizin içeriği ve tercih ettiğiniz teslimat seçeneğine bağlı olarak, toplu dağıtım, hızlı dağıtım ya da sadece size özel dağıtım yapılabilmektedir.

Günün her saati yararlanabileceğiniz moto kurye hizmetlerimiz ekonomik ücretlerle kullanıma sunulmakta, hem iş hem de öze hayatınızı kolaylaştıran çözümlere sahip olmanızı sağlamaktadır.

Balat kurye ekibimiz tarafından verilen kurye hizmetlerimizde fiyatlandırma, gönderinizin içeriğine, teslim alınacağı ve teslim edileceği adresler arasındaki mesafeye ve seçtiğiniz teslimat tipine göre değişiklik gösterecektir.

Gönderinizin ağırlığı, hacmi ve taşınırken özel bir ekipmana ihtiyaç duyulması fiyatta artışa sebep olurken, teslimatın yapılacağı saat aralığı ve hangi hızda teslim edilmesini istediğinize göre de farklı fiyat uygulanabilmektedir.

Fiyatlandırmada aldığınız hizmetin tam karşılığını ödemeniz için gereken özen gösterilmekte, her zaman cebinize dost seçenekler sunulmaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp