İçeriğe geç
Tophane Kurye

Tophane Kurye

Tophane kurye işletmesi olarak sizlere sunduğumuz hızlı hizmetlerin yanında ayrı olarak acil kurye hizmeti de sunmaktayız. Sunduğumuz bu acil hizmet için bünyemiz de ayrı kurye ekiplerimiz bulunmaktadır. Bu ekiplerimiz hem işletmemizde beklemekte hem de sahada devamlı olarak bulunmaktadır. Siz müşterilerimiz bizlere ulaştığı zaman ekiplerimiz arasında kurulan iletişimler sayesinde adresinize en yakın ekipler adresinize gelerek sizlere hızlı bir şekilde hizmet sunmaktadırlar. Bu acil hizmet sayesinde müşterilerimizin anlık olarak acil ihtiyaçları karşılanmakta ve sizlerin mağduriyetleri giderilmektedir. Acil olarak lazım olan market ürünleri, uçağa veya otobüse yetişeceğiniz sırada evlerinizde unuttuğunuz evraklar ve eşyaları en kısa sürede sizlere ulaştırmaktayız.

 Tophane kurye işletmesi olarak siz müşterilerimizi birçok şekilde iletişim kurma yöntemi sunmaktayız. Bünyemizde bulunan santral ve sekreter elemanlarımız sayesinde bizleri aradığınız zaman hiç beklemeden anında iletişim kurabilmektesiniz. Ayrıca anlık olarak iletişim hizmeti verdiğimiz WhatsApp hatlarımız üzerinden bizlere mesaj atmak suretiyle de anlık olarak iletişim alabilmektesiniz. Bir başka iletişim yöntemimiz olan canlı yardımdan da anlık olarak destek alabilmektesiniz. Bu canlı destek yöntemi internet sitemiz de bulunmakta ve iletişim elemanlarımızın fazla olması sebebiyle anlık olarak hizmet ve bilgi alabilirsiniz.

Tophane Kurye Hizmeti

İşletme olarak sizlere birçok teslimat yöntemi sunmaktayız. Anlık olarak durumlarınıza en uygun yöntemi seçerek siparişlerinizi o yöntem ile teslim alabilirsiniz. Temassız teslimat yöntemini seçmeniz durumunda kurye elemanlarımız siparişlerinizi kapılarınıza asmak suretiyle teslimatı yapmakta ve daha sonradan sizleri arayarak veya mesaj atarak siparişin yapıldığı konusunda sizleri bilgilendirmektedirler. Başka bir teslimat yöntemi olan zili çalmadan teslimat seçeneğini seçtiğiniz zaman adreslerinize ulaşan kuryelerimiz zili çalmadan sizleri arayarak adrese geldiklerini haber vermekte ve sizlerin kapıyı açmasını bekleyerek teslimatı gerçekleştirmektedirler.

Tophane kurye olarak sizlere uzun yıllardan beri hizmet vermekte ve uzun yıllar hizmet verme sayesinde işimizde profesyonel olmaktayız. Sunduğumuz hizmetin her aşamasını sürekli olarak geliştirmekte ve güncellemekteyiz. Bu sayede sunulan hizmetin kalitesi yükseltilmektedir. Sunulan kaliteli hizmetin en büyük amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp