İçeriğe geç
Beylerbeyi Kurye

Beylerbeyi Kurye

Beylerbeyi Kurye hizmeti sunan firmamız, semt sakinlerinin gönderilerini, hukuk bürolarının ve bankalar tarafından hazırlanan özel belgelerini, özel işletmelerin evraklarını, farklı sektördeki pek çok firmanın acil ihtiyaçlarını taşır. Firmamız verdiği kurye hizmetiyle en hızlı şekilde teslimat yapar. Bir gönderinin hızlı bir şekilde alınması veyahut teslim edilmesi için en kaliteli hizmeti sunar.

Özenli ve dikkatli çalışan personeliyle 7/24 hizmet veren firmamız, insana hizmeti önemser. Hizmet verdiği bütün sektörlerin ve bireysel gönderilerin ihtiyaç duyduğu hızı, güveni ve kaliteyi sağlamak için çok çalışır.

Bir gönderinin ister belge, evrak olsun, ister sektörel bir malzeme olsun, ister bir hediye paketi olsun bir yerden alınıp başka bir yere güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması için Beylerbeyi kurye ekibimizle disiplinli bir şekilde hizmet veriyoruz. Kuryelerimizin trafik sıkışıklığından etkilenip zaman kaybetmemesi için İstanbul’u çok iyi tanımaları ve iyi bir yol bilgisine sahip olmaları gerekiyor. Hem ekip arkadaşları hem GPS teknolojisi hem de sahip oldukları yol bilgisiyle en hızlı şekilde teslimat yapabilirler.

Beylerbeyi Kurye Hizmeti

Beylerbeyi kurye olarak kaliteli hizmet sunmanın en önemli unsuru sahip olduğumuz motosikletler ve büyük boyuttaki gönderileri taşımak için kullandığımız araçlardır. Bütün araçlarımızın servisine ve bakımına özen gösteriyoruz. Bu hem kuryelerimizin hem diğer araçların can güvenliği için gereklidir. Ayrıca bir gönderinin İstanbul trafiğinde taşınabilmesi hıza bağlıdır, hızın kesilmemesi için donanımlı bir motosikletle yol alması gerekir. Biz de firma olarak buna özen gösteriyoruz.

Beylerbeyi’nden bütün Anadolu ve Avrupa Yakasına, bütün İstanbul’dan da Beylerbeyi’ne kalite standartlarının üstünde bir kurye hizmeti veriyoruz.

Ticarî olarak değil, hizmet olarak değerlendirdiğimiz çalışmalarımızı, müşteri odaklı yürütüyoruz. Bu sebeple de en uygun fiyatı belirleyerek kişiye özel verdiğimiz hizmetimizi yine kişinin aldığı hizmet kadar ödeme yapmasını sağlayarak hizmet karşılığını alıyoruz.

  • İki adres arası mesafe
  • Gönderinin boyutu
  • Tercih edilen hız seçeneği

Bunlar fiyatı belirleyen unsurlardır. Bu unsurlara da dikkat ederek en makul hesabı yaparak hizmet veriyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp