İçeriğe geç
Yavuztürk Kurye

Yavuztürk Kurye

Motorlu kurye ihtiyacı son dönemde çok artmıştır. Büyükşehirler başta olmak üzere nüfusun artması, trafiğin çoğalması, tüketim alışkanlıklarının değişmesi, alışveriş yöntemlerinin fazlalaşması gibi etkenler motorlu kuryeye olan rağbeti çoğalmıştır. Üsküdar’ın en işlek mahallelerinden birisi olan Yavuztürkiçin de aynı durum geçerlidir.

Her gün Yavuztürk kurye uygulamalarıyla gerek mahallemiz içinde gerekse mahallemizle İstanbul’un diğer bütün mahalleleri arasında taşınması gereken paketler ortaya çıkmaktadır. Hem kurumsal hem de bireysel paketlerin en kısa sürede, en uzak noktadaki alıcısına dahi güvenle ulaştırılması istenmektedir. Firmamız tam da bu noktada yıllardır değişmez çözüm ortağı olmakta, bütün müşterilerinin ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunmaktadır.

Yavuztürk kurye uygulamalarımı tamamen alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek ve özverili kadrolarla yürütüyoruz. Ekiplerimiz sahada ve hizmet ofisimizde en gelişmiş teknolojileri kullanmakta, en iyi ekipmanlarla çalışmakta, kusursuz hizmet deneyimi sağlamaktadırlar.

Yasal olarak taşınmasında ve bulundurulmasında engel olmayan her ürünü taşıyabiliyoruz. Özellikle evrak, paket, yedek parça, tablet, telefon, fatura, diş malzemeleri, çikolata, meyve, hediye, numune, kimlik, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Matbuat gibi toplu dağıtım, ehliyet, bilgisayar, çiçek, davetiye, ilaç, pasaport, dergi, basın, tekstil, gıda, yemek, ruhsat, bilet, laboratuvar test ürünleri, anahtar gibi ürünleri de hemen her gün taşıyoruz.

Yavuztürk Kurye Hizmeti

Yavuztürk kurye alanında herkesin ihtiyacı aynı olmamaktadır. Zaman zaman paketlerin aciliyeti ve gönderi zamanı değişebilmektedir. Bu nedenle de her zaman farklı motorlu kurye ihtiyaçları olabilmektedir.

Firma olarak değişen ve gelişen sektörün öncülerinden birisi olarak sürekli daha iyisi için çalışıyoruz. Motorlu kurye modellerimizin her birisinin vadedilen teslimat süreleri değişebilmektedir. Bu göre bütün motorlu kuryelerimizde paketleriniz alıcılarına 45 ila 240 dakika arasında ulaştırılabilmektedir.

Motorlu kurye sektöründe firmamızla çalışma için pek çok gerekçe vardır. Bunlardan birisi de uygun fiyatlarımızdır. Motorlu kurye fiyatlarımızı her zaman asgari seviyede tutuyor, en uygun fiyatlarla paketlerinizi taşıtabilmenizi sağlıyoruz. 7/24 iletişim kanallarımızı açık tutuyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp