İçeriğe geç
Sarayburnu Kurye

Sarayburnu Kurye

Sarayburnu kurye hizmetlerimizle İstanbul’un en özel bölgelerinden birisinde faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bölgemiz Topkapı Sarayı, Gülhane Parkı gibi İstanbul’un simgelerine ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca UNESCO Dünya Mirası listesinde yer almaktadır. Şehrin en köklü yerleşim yerlerinden birisi olan Sarayburnutarihten izler taşıdığı gibi modern İstanbul’un siluetini de yansıtmaktadır.

Bölgemizde en çok ortaya çıkan ihtiyaçlardan birisi taşımacılık olmakla birlikte geleneksel taşıma yöntemleri yetersiz kalmaktadır. Daha hızlı, daha kaliteli, daha güvenli taşıma yöntemlerine gereksinim duyulmaktadır. Firmamız da yıllardır bütün bu beklentileri fazlasıyla karşılamakta, bölgenin en çok tercih edilen kuryesi olarak yoluna devam etmektedir.

Sarayburnu kurye hizmetlerimizle bölgemizdeki bütün bireysel ve kurumsal paketleri taşıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini en temel öncelik kabul ediyor, her yönüyle kusursuz bir kurye deneyimi yaşatıyoruz.

Tamamı kuryeliği meslek olarak yapan, deneyimli, tecrübeli, bilgi birikimi yüksek. Özverili ve güler yüzlü bir ekiple çalışıyoruz. Hem sahada hem de çağrı merkezimizde en modern teknolojileri kullanıyoruz. Şehrimizin bütün otogar, tren garı, havalimanı, sanayi sitesi, iş merkezi, gümrük merkezi gibi noktalarını hizmet bölgelerimize dahil ediyoruz.

İlk günden bu yana fatura, diş malzemeleri, bilgisayar, tablet, telefon, eşya, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca e-ticaret sipariş ürünleri, ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, basın, ruhsat, plaka, laptop gibi ürünlerinizi de alıcılarına güvenli şekilde teslim ediyoruz.

Sarayburnu Kurye Hizmeti

Daima en hızlı Sarayburnu kurye hizmetlerinin değişmez adresi oluyor, bunun için çeşitli kurye modelleriyle sahada yer alıyoruz. En yavaş ve en hızlı kuryelerimiz dahil tamamında 45 ila 240 dakika içinde İstanbul’un en uzak yerlerine dahi paketlerinizi teslim ediyoruz.

Bölgemizde firmamızın fark yaratan yönlerinden birisi fiyatlarıdır. Daima en uygun fiyat avantajlarıyla çalışıyor, her taşımanın detaylarına göre ayrı ayrı fiyat belirliyoruz. Net fiyat bilgisi ve randevularınız için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp