İçeriğe geç
Haliç Kurye

Haliç Kurye

Haliç Kurye ile güvenilir, hızlı, ekonomik bir kurye hizmeti sunuyoruz. Firmamız en çok hediyelik eşyalar, dosyalar, evraklar, medikal ve sağlık ürünleri, elektronik cihazları taşımaktadır. Müşterilerimizin bireysel gönderilerini aldığımız gibi kurumsal ve özel işletmelerin paketlerini de en kaliteli ve en özenli şekilde taşıyoruz.

Çağrı merkezimizi aradığınızda adresinizi veriyorsunuz. Kuryemiz de adresinize gelip paketinizi alıyor. Seçtiğiniz süre dâhilinde paketinizi verdiğiniz adrese teslim ediyor. Teslim edilince de size bir mesaj geliyor: Gönderiniz yerine ulaştı. Böylece hizmetimiz tamamlanmış oluyor.

Haliç kurye ile profesyonel hizmet veren kadromuz en iyi hizmeti verebilmek için günün her saati mesaiye devam etmektedir. Acil bir paket gönderme durumu olduğunda süratle adresinize gelip en hızlı şekilde teslimatı gerçekleştiriyoruz. Bir kuryenin güvenli ve hızlı bir ulaşım sağlayabilmesinin ilk adımı motosikletinin sürüşünün rahat olmasıdır. Fren ve aydınlatma sistemi de bir o kadar önemlidir. Hızlı manevra yapabilecek donanıma sahip motosikletler sıkışık trafikte kolay yol almayı sağlar.

Haliç Kurye Hizmeti

Haliç kurye olarak bütün personelimiz dikkatli ve özenli çalışır. Kaliteli bir hizmetin önemli unsurlarından bir tanesi de personel seçimidir. Bütün personelimizin iletişim yönünün kuvvetli olmasına önem veriyoruz. Ayrıca kuryelerimizin trafik kurallarına uyan, hız kontrolü yapan kişiler olmasına özen gösteriyoruz. Hızlı ve güvenilir bir hizmet verirken paketin sorumluluğu kuryelerimizde olduğu için gönderinin herhangi bir hasara uğramaması gerekir. Bu da özenli davranmakla mümkündür. Bütün kuryelerimiz müşterilerimizin gönderilerini özenle taşır.

Firmamız kendini her daim geliştirmektedir. Verdiğimiz hizmetlerle gerek bireysel gerekse işletmelerin ve kurumların gönderilerini en özenli şekilde taşıyan kuryelerimiz, en kaliteli hizmeti sunmaya çalışır. Bu kaliteli hizmetin karşılığında ise ekonomik olarak uygun fiyatlar vermeye gayret eder. Kurye fiyatlarını etkileyen pek çok unsur vardır. Bunlardan en önemli üçü mesafe, hız ve gönderi boyutudur. Teslim edilecek adres ile paket alınan adres arasındaki mesafe ne kadar uzaksa fiyat da o kadar artar. Ayrıca gönderinin hızını belirlediğinizde bu da seçiminize göre farklı bir fiyat gerektirir. Bu etkenlerle beraber en uygun fiyatı vermeye çalışıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp