İçeriğe geç
Gece Kurye

Gece Kurye

Kurye sektörü, bir yerden başka bir yere paket ya da evrak gönderilmesini sağlayarak, hayatımızı kolaylaştıran bir sektör haline gelmiştir. Modern teknolojinin getirisi olarak hızlanan hayatımızın içerisinde, önceleri yemek taşımak için tercih edilen motor kuryeler, artık 7/24 verilen hizmetlerle hemen hemen her şeyin teslimatını yapabilir durumdadırlar.

Geleneksel posta ve kargo işleyişinde, taşımacılık sadece mesai saatlerinde yapılarak, teslimat sürecinde uzamalara sebep olmaktadır. Yeni nesil kurye anlayışı bu durumu ortadan kaldırarak mesai saatleri dışında da kesintisiz hizmet almanızı sağlayan gece kurye seçeneğini sunmaktadır.

Firmamız bünyesinde sunulan kesintisiz kurye hizmetleri sayesinde, günün hangi saati olursa olsun, gönderilerinizin alıcısına ulaşması sağlanmaktadır. Moto kuryelerimiz ile verdiğimiz gece kurye hizmetleri, kısa sürede teslimat gerçekleştirmekte, her seferinde güvenli ve hasarsız teslimat garantisi sunmaktadır.

Mesai saatlerini beklemenize gerek kalmadan, müşteri destek hattımızla iletişime geçerek yararlanabileceğiniz bu hizmetimizle sabah çok erken saatte teslim edilmesini istediğiniz bir gönderinin yerine ulaşmasını ya da bir son dakika hediyesinin gün bitmeden teslim edilmesini sağlıyoruz.

Gece Kurye Hizmeti

Çözüm odaklı bir iş anlayışı ile vermeye başladığımız gece kurye hizmeti, müşterilerimize birçok avantaj sağlamaktadır. Sunduğumuz avantajlar aşağıda sıralanmıştır:

  • Mesai saatleri dışında kurye hizmeti alarak, gönderilerinizin kısa sürede alıcısına ulaşacağından emin olursunuz.
  • Sabah çok erken saatlerde teslim edilmesi gereken gönderileriniz için gece saatlerinde dahi hizmet veren müşteri destek hattımızdan yararlanabilirsiniz.
  • Geceleri yolların daha boş olmasından dolayı, verilen kurye hizmetinin daha kısa sürede tamamlanması sağlanır.
  • Acil bir durumda, en kısa sürede gönderiniz yerine ulaştırılır.

Firmamız bünyesinde sunduğumuz tüm hizmetlerimizde uygun fiyat politikası izlemeye özen gösteriyoruz. Mesai saatleri dışında, sadece size özel olarak verilen kurye hizmetlerimizin de uygun fiyatlı olmasına dikkat ediyoruz.

Gece verilen kurye hizmetlerinde piyasa değerlerini göz önünde bulunduruyor, teslimat için gidilecek mesafe ve taşınacak malın içeriğine göre net ücreti tespit ediyor, size özel yapılan bu taşımacılığın en ekonomik şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Kaliteli, güvenli ve saygılı bir anlayışla gece – gündüz demeden kurye hizmeti veriyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp