İçeriğe geç
Yakacık Kurye

Yakacık Kurye

Günümüzde kurye hizmetleri ile bir yerden bir yere gönderilerinizi kuryelerimiz aracılığı ile istediğiniz adreslere ulaştırarak teslimatlar gerçekleştiriyoruz. Tüm kurye hizmetlerimizi kalite standartlarında sağlayarak müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanıyoruz. Müşterilerimizin bizlere belirtmiş olduğu adreslere ulaşarak teslimatlarımız sağlıyoruz. Paketlerinize uygun araçlarımız ile kurye hizmetlerimiz sizlere sunuyor ve kaliteli çalışmalarımız ile teslimatlarınızı yapıyoruz. Yakacık kurye olarak bizlere dilediğiniz zaman ulaşarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 7/24 kurye hizmetlerimiz ile adreslerinize teslimatlarımızı gerçekleştirerek sizlerde %100 müşteri memnuniyeti kazanabilirsiniz.

Gün içinde ve hızlı teslimatlar için moto kurye hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Küçük boyutlu her türlü yasal içerikli gönderilerinizi istediğiniz adreslere ulaştırarak teslimatlarınızı yapıyoruz. Çiçek, gıda, giyim, ilaç, fatura, belge, evrak, dosya gibi paketlerinizi moto kuryelerimiz ile istediğiniz konumlara gönderilerinizi ulaştırarak teslimatlarımızı tamamlıyoruz. Bizler Yakacık kurye olarak dilediğiniz zaman hizmetlerimizden faydalanarak teslimatlarınızı kuryelerimiz aracılığı ile gerçekleştiriyoruz. Sizlerde %100 müşteri memnuniyeti kazanarak devamlı müşteri kitlemiz içerisinde yer alabilirsiniz.

Yakacık Kurye Hizmeti

İnternet alışverişlerinin artması ile motorlu kurye hizmetlerine olan talepte artmaya devam ediyor. Motosikletli araçlarımız ile küçük boyutlu her tülü paketlerinizi istediğiniz adreslere ulaştırabilirsiniz. Ancak bazı yasaklı içeriklere sahip paketlerinizin teslimatlarını yapmıyoruz. Sigara, uyuşturucu, alkol, yanıcı ve patlayıcı maddeler, değerli madenler gibi içeriklere sahip gönderilerinizin teslimatlarını yapmıyoruz. Bunlar dışındaki her türlü yasal içerikli gönderilerinizi adreslerinize ulaştırarak teslimatlarımızı gerçekleştiriyoruz. Yakacık kurye olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kaliteli hizmetlerimiz ile sizlerin de devamlı müşteri kitlemiz içerisinde yer alacağınıza inanıyoruz.

Bizler firma olarak müşterilerimize en uygun fiyatlı kurye hizmetlerimizi sunuyoruz. Paketlerinizin boyutları, ağırlıkları, seçilen kurye hizmetleri, gidilecek mesafeler gibi etmenler fiyatların belirlenmesinde rol oynayabilmektedir. Bu yüzden sizlere kurye hizmetlerimizde sabit bir rakam vermemiz mümkün olmayacaktır. Bizler tüm kurye hizmetlerimizde en uygun fiyatları sunarak müşterilerimin bütçelerine uygun hizmetler gerçekleştiriyoruz. Kaliteli ve en uygun fiyatlı kurye hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Günün her saati ve haftanın her günü bizler ile iletişime geçerek kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp