İçeriğe geç
Dolmabahçe Kurye

Dolmabahçe Kurye

Dolmabahçe Kurye hizmeti verirken müşterilerimizin önceliklerini düşünerek en kaliteli hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Firmamız tecrübesiyle ve teknolojik donanımıyla sektördeki en iyi taşımacılık hizmetini gerçekleştirmek için günün her saati görev başındadır. 7/24 hizmet veren personelimiz alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Kuryelerimiz gün boyu taşımacılık yaptıkları için strese dayanıklıdırlar, iyi bir sürüş becerisine sahiptirler. Kaza riskinin olmadığı, güvenli bir şekilde teslimatın yapılabilmesi için bu iki nitelik de çok önemlidir.

Dolmabahçe kurye hizmeti veren firmamız, teknolojik yenilikleri yakından takip eder ve bu alandaki çalışmalarını her zaman bir adım öteye taşır. Motosikletlerin yüksek performanslı motora sahip olmasına dikkat ediyoruz. Manevra kabiliyeti yüksek motosikletleri tercih ediyoruz. Paketlerin zarar görmeden güvenli bir şekilde taşınabilmesi için depolama alanına özen gösteriyoruz. Güvenlik ekipmanlarına özellikle önem veriyoruz. Çünkü iyi bir fren sistemi ve aydınlatma günün her saati trafikte hizmet veren kuryelerimizin ve diğer sürücülerin sağlığı için olmazsa olmazlardandır.

Kaliteli bir hizmet için donanımın da en iyi şekilde hizmete dâhil olması gerekir. Bu düsturla ekipmanlarımızı yeniliyor, gün geçtikçe hizmet ağımızı genişletiyoruz.

Dolmabahçe Kurye Hizmeti

Beşiktaş, İstanbul’un trafik yoğunluğu olan semtlerinden biridir. Semt sakinlerinin haricinde mesai yapanların da çok olduğu ve her iş kolundan pek çok insanın bulunduğu bir yerde hizmet veriyoruz. Beşiktaş’a bağlı Dolmabahçe’de Dolmabahçe kurye olarak müşteri kitlemiz çok geniştir. Bu sebeple de yaptığımız taşımacılık ve taşıdığımız paketlerin içerikleri de çok farklı olmaktadır.

Birçok iş yeri ve kurum olduğu için genellikle belgeleri ve evrakları en hızlı şekilde başka bir kurum veya işletmeye götürüyoruz. Hediye paketleri, çiçek, ilaç gibi pek çok farklı sektörün paketini ihtiyaca ve talebe göre taşıyoruz.

Teslimatın hızını müşterimizin ihtiyacı belirlemektedir. Buna göre gidilen mesafe, paketin boyutu ve seçilen hıza bağlı hizmet farklı fiyatların çıkmasına sebep olur. Kişiye özel verdiğimiz hizmetin bedeli de yine kişiye özel olarak belirlenir. Müşterilerimizin ekonomik hizmetten istifade edebilmeleri için gayret ediyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp