İçeriğe geç
Kuyubaşı Kurye

Kuyubaşı Kurye

Kuyubaşı kurye işletmesi olarak sizleri kurye sektöründe en kaliteli ve deneyimli hizmet veren işletmeler arasında her zaman birinci sırada yer almaktayız. Uzun yıllar boyunca kurye sektöründe hizmet veriyor olmamız işletme olarak deneyim ve tecrübemizi son derece yükseltmek suretiyle sunulan hizmetin kalitesini artırmakta ve siz müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı başarmaktadır. Sunduğumuz hizmetin güvenilir olması, hızlı olması, uygun fiyatlı olması müşterilerimizin memnuniyetini kazanmasını sağlayan en önemli özellikler arasında yer almaktadır. İşletmemiz kurumsal olarak hizmet vermekte ve bünyesinde çok sayıda kurye elemanı çalıştırmaktadır. Kurye elemanlarımızın sayısının çok fazla olması sunulan hizmetin hiç sıra beklemeden hızlı bir şekilde sunulmasını sağlamaktadır.

Kuyubaşı kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize sunduğumuz teslimat seçeneklerinden biriside temassız teslimat özelliğidir. Özellikle Corona virüs sonrasında müşterilerimiz temassız teslimat konusunda çok istekli görünmektedir. Biz de işletme olarak bu isteği fark ettikten sonra işletmemiz özellikleri arasına temassız teslimat özelliğini eklemek suretiyle müşterilerimizin isteklerini karşılamış olduk. Bu teslimat özelliği ile müşterilerimize sağlıklı bir hizmet sunmaktayız. Ayrıca uyuyan küçük çocuklarınız içinde çok önemli olan özellik zile basmadan teslimatları kapınıza asmak suretiyle yapmaktayız. Daha sonra sizlere gönderdiğimiz sms yardımı ile sizlere teslimatın gerçekleştiğine dair bilgi vermekteyiz.

Kuyubaşı Kurye Hizmeti

Sunduğumuz kurye hizmetini güvenli olarak sunabilmek için işletme olarak birçok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Bu özellikler arasında motorlarımızın taşıma kısımları yer almaktadır. Bu sipariş taşıma haznelerinin iç kısımlarının yumuşak zeminler ile kaplanmış olması ve dış bölgelerinin dayanıklı sert yapıdan oluşması gelebilecek her türlü darbeye karşı büyük oranda dayanıklı hale gelmesini sağlamakta ve siparişlerinize en ufak bir zarar gelmeden adreslerinize teslimatını sağlamaktadır.

Kuyabaşı kurye işletmesi olarak sunulan hizmetin kesinlikle hızlı olması gerektiğinin bilincindeyiz. Bu sebepten dolayı kurye elamanlarımıza işe almadan önce ileri motor sürüş teknikleri konusunda eğitim vermekteyiz. Bu özelliğin yanında anlık olarak kullandığımız teknolojik sistemlerimiz sayesinde siparişlerinizden anında haberdar olmak suretiyle en kısa süre içerisinde siparişleriniz yola çıkmaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp