İçeriğe geç
Mimarsinan Kurye

Mimarsinan Kurye

Mimarsinan Kurye hizmeti veren firmamız, şehir içi teslimatı en hızlı şekilde yerine getirir. İstanbul içinde bir saati bulmayan en kısa süreli acil teslim edilmesi gereken gönderilerinizi alıcısına ulaştırıyoruz.

İşimizin en önemli yanı hız ve güvendir. Bu sebeple deneyimli çalışanlarımız dört mevsim, tüm hava koşullarında teslimat yapar. Gönderiler karışmadan, herhangi bir deformasyona uğramadan taşınır. Kuryelerimiz itinalı çalışır. Bütün personelimiz birbiriyle uyumlu iş çıkarır. Böylece kaliteli bir taşımacılık hizmeti gerçekleşmiş olur.

Hizmetteki ölçümüz müşterilerimizin yüzündeki tebessümü görebilmektir. Verdiğimiz hizmet ne kadar müşterilerimizin talepleriyle uyumluysa personelimiz o kadar iyi bir iş çıkarmış demektir.

Mimarsinan kurye ile gönderileriniz emin ellerdedir. Firmamıza ulaştığınızda adres bilgilerinizi bırakıp teslimatın nereye, kime ve hangi süratle ulaşmasını istediğinizi bildiriyorsunuz. Sonrasında kuryemiz adresinize geliyor ve gönderinizi alıyor. İstediğiniz hıza bağlı olarak trafiğin durumuna bakarak bir harita bilgisi oluşturuyor ve yola çıkıyor. Gönderinizin teslimi gerçekleştiğinde size bildiriliyor.

Kuryelerimiz gönderinizden sorumludur. Bu sebeple ilk olarak hasara uğramamasından daha sonra da gizliliğinden mesuldür. Paketiniz teslimat dışındaki herhangi bir sürece tabi değildir.

Mimarsinan Kurye Hizmeti

Mimarsinan kurye hizmeti veren kuryelerimiz çalıştıkları semti çok iyi tanır. Bütün bölgeyi tarar. Sokak aralarını, önemli binaları, farklı iş kollarından olan özel iş yerlerini varsa kurumların yerini en iyi şekilde tespit eder. Aynı zamanda navigasyonu da kullanarak yolun rotasını hızlıca oluşturur. Trafikte kendi can sağlığından sorumlu olduğu gibi diğer şoförleri de düşünerek can ve mal kaybına sebep olacak kural ihlallerinden çekinir. Hız limitlerine riayet eder.

İstanbul trafiği yoğun olan bir şehir olmakla birlikte kurye hizmeti vermek demek bu yoğunlukta çalışıyor olmak demektir. O sebeple kurye hizmeti vermek isteyenlerin dayanıklı ve bu yoğunlukta hızlı ve öfke kontrolü yüksek olmalıdır. Firma olarak bu özellikteki kuryelerle çalışmayı tercih ediyoruz.

Müşterilerimizin hizmet kalitemizden memnun kalmasını önemsiyoruz ve bu minval üzere bütün iş anlayışımızı oluşturuyoruz. Bu sebeple fiyatlarımızı da en ekonomik olacak şekilde belirlemeye çalışıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp