İçeriğe geç
Ambarlı Kurye

Ambarlı Kurye

Avcılar ilçesi dahilinde en hızlı kurye hizmetleri için tercih edebileceğiniz Ambarlı kurye, benzersiz hizmet anlayışı ile memnuniyetinizi oluşturacak hizmetler sunmaktadır. Sadece ilçe dahilinde değil tüm İstanbul’da rakipsiz kurye hizmetleri sunan firmamız, kalitesi ve güvenliği ile üst düzey kurye hizmetlerine ulaşmanızı sağlamaktadır.

Firmamız, moto kuryeleri ile sektörde hızlı ve güvenilir taşımacılık yapmakta, müşterilerine üst düzey kurye hizmetleri sunmaktadır. Firmamız bünyesinde verdiğimiz hizmetlerimiz, müşterilerimize aşağıdaki avantajları sunmaktadır:

  • Ekonomik gönderim seçenekleri,
  • Genç ve bakımlı bir filo ile güvenli taşımacılık,
  • Modern teknolojik bir alt yapı,
  • Yeterli teknik donanıma sahip araçlarla farklı içeriklerdeki gönderilerin taşınması,
  • 7/24 kesintisiz hizmet,
  • Güler yüzlü bir ekiple verilen hizmet,
  • Hasarsız teslimat ve
  • Kişiye özel çözümler.

Şehir içi gönderilerinizin en hızlı şekilde taşınması ve zamanında teslimatı için profesyonel bir ekiple hizmet veriyoruz. Ambarlı kurye hizmetlerimiz sayesinde, gecikme ya da bekleme gibi durumların oluşmasını engelliyor, her an en iyi hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Motosikletle taşımaya uygun her türlü gönderiniz için genç motosiklet filomuzdan yararlanıyoruz. Boyutu, ağırlığı ya da taşınmasında özel bir donanıma ihtiyaç duyulması sebebi ile motosikletle taşınamayan gönderileriniz için arabalı kurye hizmetimizi devreye sokuyoruz.

Şehir dışına teslimat seçeneklerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz için uçak kargo hizmeti ile ihtiyaç duyulması halinde ise farklı hizmet seçeneklerimizi birleştirerek profesyonel çözümler sunuyoruz.

Tüm hizmetlerimizde gün içinde ve hasarsız teslimat garantisi veriyor, kesintisiz iletişim ve müşteri desteği ile memnuniyetinizi en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Ambarlı Kurye Hizmeti

Hızlı ve güvenilir kurye hizmetlerimizi Ambarlı kurye ekibimiz aracılığı ile vermekteyiz. Şehir içi tüm gönderilerinizde güvenle tercih edebileceğiniz farklı seçenekler sunuyor, güler yüzlü bir ekiple sorunsuz hizmet almanızı sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetine önem veren, çözüm odaklı bir ekiple çalışmalarımızı sürdürüyor, haftanın her günü, günün her saati taşımacılık yapıyoruz.

Motorlu kuryelerimizle İstanbul’un her noktasına kısa sürede ulaşabiliyor, şehrin dört bir yanına hızlı teslimat gerçekleştiriyoruz. Acil durumlarda dakikalar içerisinde tamamlanan hizmetlerimizle, aradığınız çözümleri sizlere ulaştırıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp