İçeriğe geç
Kurtuluş Kurye

Kurtuluş Kurye

Kurtuluş kurye olarak kullandığımız sistemlere verdiğiniz siparişler anlık olarak düşmektedir. Daha sonra hazırlanan siparişler kurye elemanlarımız tarafından sistemli ve sağlam bir şekilde motorlara yerleştirilme işlemi yapılmaktadır. Navigasyon sistemlerimiz ve kurye elemanlarımızın çevre bilgileri sayesinde en doğru ve en hızlı güzergâh tespit edilmektedir. Motor kullanımı profesyonel bir seviyede olan çalışanlarımız tarafından kuryeleriniz yola çıkmaktadır. En kısa süre içerisinde adreslerinize ulaşan kuryelerimiz isterseniz temassız bir şekilde isterseniz kapıyı çalmak suretiyle sizlere siparişlerinizi teslim etmektedir.

Sizlere siparişlerinizi teslim eden kurye elemanlarımız sizlere karşı her zaman saygılı ve güler yüzlü davranmakta ve asla saygıda kusur göstermemektedirler. Ayrıca tüm bu işlemler sırasında sistemlerimizden siparişiniz hangi aşamada olduğunu ve motorlarımızda bulunan araç takip sistemleri sayesinde yola çıkan siparişinizi anlık olarak takip edebilmekte ve kendinizi ona göre hazırlayabilmektesiniz.

Kurtuluş kurye işletmesi olarak bünyemize aldığımız elemanlarımıza öncelikle bazı eğitimler veriyoruz. Bu eğitimler arasında ürünler hakkında bilgiler yer almaktadır. Bu bilgiler hangi ürünün ezileceği, ürünlerin motorlara nasıl yerleştirilmesi gerektiği ile alakalı bilgilerdir. Bu eğitimleri almış olan çalışanlarımız ürünlerinizi hassasiyet sıralamasına göre motorlara yerleştirmektedirler. Kırılabilecek olan siparişlerinizi sabitlemek suretiyle adreslerinize getirmektedirler.

Kurtuluş Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe en önemli materyallerden birisi motorlardır. Kurye hizmeti tabii olarak motorlarla yapılan bir hizmettir. Bu yüzden motorların bakımlarının zamanında yapılması çok büyük önem taşımaktadır. Hatta gerekirse motorların değiştirilerek modellerinin yükseltilmesi gerekmektedir. Ayrıca bu motorlar ile siparişler taşındığı için sipariş taşıma haznelerinin geniş olması gerekmekte ve birçok ürün aynı anda taşınabilmelidir. Motorlarımızın kaliteli olması sizlere sunduğumuz hizmetin de kalitesini son derece artırmakta ve siz müşterilerimizin memnuniyeti kazanılmaktadır.

Kurtuluş kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin kaliteli olabilmesi için hizmetin her alanında profesyonel hizmet verilmektedir. Çalışan elemanlarımızın deneyimli olması, kullandığımız motorların yüksek modelli ve bakımlı olması, sunulan hizmet sırasında teknolojiden üst düzey bir yardım sağlanılması sunulan hizmetin kaliteli olmasını sağlamakta ve siz müşterilerimizin memnuniyeti kazanılmaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp