İçeriğe geç
Sarıyer Kurye

Sarıyer Kurye

Sarıyer İstanbul’un en kuzeydeki ilçelerinden birisi olup Avrupa yakasındadır. 38 mahalleden oluşan ilçemiz 350 bine yakın kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Çok eski bir yerleşim yeri olan ilçemiz hem tarihi yapısıyla öne çıkmakta hem de İstanbul’un kaydettiği bütün moderniteden izler taşımaktadır. Özellikle son çeyrek asırda çok büyük bir değişim yaşanmış, geleneksel kargolara nazaran çok daha hızlı, kaliteli, esnek ve uygun fiyatlı çözümler aranmaya başlamıştır.

Sarıyer kurye uygulamalarımızla bizler yıllardır ilçemiz genelindeki bütün mahalleler ve İstanbul’un diğer 38 ilçesi arasında taşımacılık yapıyoruz. Modern bir taşıma yöntemi sunuyor, sürekli kendimizi geliştirerek diama dünya standartlarında taşıma hizmeti alabilmenizi sağlıyoruz.

Sarıyer kurye hizmetlerimizin tercih edilmesindeki en teme etmenlerden birisi hızdır. Hız, zaman kazandırmaktadır ve İstanbulluların en büyük ihtiyaçlarından birisi zamandır. Çünkü gün içinde başta trafik olmak üzere insanlara zaman kaybettiren pek çok etken vardır ve araçlarla hızlı olmak, en yakın mahalleler arasında ulaşım sağlamak dahi saatler alabilmektedir. Oysa profesyonel kuryelerimiz İstanbul’un en uzak noktalarına dahi dakikalar içinde ulaşmaktadır.

Sarıyer Kurye Hizmeti

Tamamı alanında eğitimli, deneyimli, güler yüzlü ve çözüm odaklı bir ekiple çalışıyoruz. Sahada ve çağrı merkezimizde ihtiyaçlarınızı en pratik şekilde çözmeye odaklanıyoruz. Farklı kurye çeşitleri ile paketlerinizin aciliyetine göre seçim yapmanızı sağlıyoruz. Her bir kurye türünün teslimat süresi değişebilse de tamamında 45-240 dakika arasında teslimatlarımızı tamamlıyoruz.

Sarıyer kurye uygulamalarımızla yıllardır evrak, paket, yemek, hediye, numune, kimlik, pasaport, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz.

Ayrıca ehliyet, plaka, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, fatura, bilet, anahtar, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, ruhsat, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, laptop gibi ürünlerinizi başarıyla naklediyoruz.

İlçemiz genelinde her zaman en güvenli kurye olmayı başarıyoruz. Tam donanımlı araçlarımızla paketlerinizi özenle taşıyor, hiçbir hasar almamalarını, kaybolma, karışma, ezilme gibi durumlar yaşamamalarını sağlıyoruz. 7/24 en uygun fiyatlı kurye hizmetini sizlerle buluşturuyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp