İçeriğe geç
Topağacı Kurye

Topağacı Kurye

Topağacı kurye hizmetlerimizle Şişli’nin en özel semtlerinden birisinde profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Semtimizde son dönemde nüfusun artması, alışveriş alışkanlıklarının değişmesi, ödeme yöntemlerinin değişmesi gibi birçok etken geleneksel kargolar yerine kuryelerin tercih edilmesine neden olmaktadır.

Firmamız semtimiz içindeki herhangi bir noktadan paketlerinizi alıp İstanbul’un diğer bütün mahallelerine teslim edebilmektedir. Ayrıca herhangi bir yerdeki paketi alıp size getirebiliyoruz. Hatta birden çok adrese dağıtılması, farklı adreslerde imza, kaşe gereksinimi olan bütün ürünlerinizi de taşıyabiliyoruz.

Özellikle online alışverişin artması Topağacı kurye talebinin çok daha artmasına neden olmuştur. Firmamız hem bireysel hem de kurumsal her türlü ihtiyacınızda yanı başınızdadır. Sektörde sürekli kendini geliştiren, özverili, güler yüzlü, deneyimli ve bilgi birikimi yüksek bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimiz modelli, bakımlı, konforlu ve güvenli araçlarımızla hizmet vermektedirler.

Profesyonel kadromuzla yıllardır fatura, yemek, çikolata, tekstil, gıda, hediye, numune, meyve, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, yedek parça, kimlik, pasaport, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, ruhsat, plaka, bilet, anahtar, laptop ve diğer bütün yasal ürünlerinizi taşıyoruz.

Topağacı Kurye Hizmeti

Topağacı kurye teslimat süreleri mesafeye ve kurye türüne göre değişmektedir. Her bir kurye modelimizin vadettiği teslimat süresi farklı olmaktadır. Hepsinde 45 ila 240 dakika arasında paketleriniz İstanbul’un en uzak noktalarına ulaştırılabilmektedir.

Motorlu kurye hizmetlerimizle pek çok avantajı bir arada sunuyoruz. Bunların başında zaman tasarrufu gelir. Günümüzde İstanbul’da farklı yerlere ulaşabilmek oldukça zaman alıcıdır. Her gün insanlar saatlerini trafikte geçirmektedir. Oysa motorlu kuryelerimiz çok seri biçimde hareket etmekte, dakikalar içinde en uzak noktalara kadar ulaşabilmektedir.

Motorlu kuryelerimiz aynı zamanda güvenlidir ve günümüzde kargolarda en çok yaşanan mağduriyetlerin başında paketlerin kaybolması, karışması, ezilmesi, hasar alması gelmektedir. Uzman ekimiz özel saklama alanında taşıma yapmakta, paketleriniz güvenli biçimde alıcısına ulaştırılmaktadır. Bütün bu avantajlar en uygun motorlu kurye fiyatlarıyla sizleri beklemektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp