İçeriğe geç
Tepeköy Kurye

Tepeköy Kurye

Tepeköy kurye hizmetleri online alışverişin artması, tüketim tercihlerinin değişmesi, iletişim kanallarının çoğalması gibi pek çok etkenle son dönemde büyük artış göstermiştir. Geleneksel kargoların yetersiz kalması çok daha hızlı, esnek, güvenli ve kaliteli arayışlara sevk etmiş, bu noktada da kuryeler öne çıkmıştır.

Firmamız Tepeköygenelindeki bütün adresler ile İstanbul’un her noktası arasında profesyonel taşımacılık yapmaktadır. Tamamı kuryeliği meslek olarak yapan, sürekli kendini geliştiren, çözüm odaklı, güvenilir ve özverili bir ekiple çalışıyoruz. Uzman ekibimizle hem sahada hem hizmet noktamızda ihtiyaçlarınızı en hızlı ve kolay biçimde çözmeye odaklanıyoruz.

Tepeköy kurye uygulamalarımızda her defasında vadedilen sürede teslimatlarımızı yapacak şekilde sistemli çalışıyoruz. Fakat ihtiyaca ve tercihe göre gereken esnekliği sergilemekten de geri durmuyoruz. Buna göre paketlerinizi dilediğiniz zaman teslim alabilir, dilediğiniz zaman teslim edebiliriz. Böylece bekleme zahmetinden kurtulursunuz.

Tamamı modelli, bakımlı ve donanımlı araçlarımızla en seri biçimde evrak, paket, yemek, çikolata, fatura, diş malzemeleri, tablet, telefon, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca dergi, basın, ruhsat, ehliyet, ilaç, çiçek, laboratuvar test ürünleri, meyve, davetiye, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop tarzı bütün ürünlerinizde de yanınızda oluyoruz.

Tepeköy Kurye Hizmeti

Tepeköy kurye ihtiyacı her zaman farklılık arz edebilmektedir. Bunun için firmamız çok farklı kurye çeşitleriyle öne çıkmakta, her biri farklı sürelerde teslimat yapabilen, farklı ücretleri olan ve herkese hitap eden zenginlikler sağlamaktadır.

En yavaş denilebilecek kurye modelimizde dahi 240 dakikada İstanbul’un her yerine paketleriniz ulaştırılmaktadır. En hızlı modelimiz olan Vip kuryede bu süre 45 dakikaya kadar düşebilmektedir. Üstelik bütün bu ayrıcalıklar sizler masanızdan kalmadan sağlanmaktadır.

Mahallemiz genelinde aynı zamanda güvenli ve ekonomik çözümler sağlıyoruz. Paketlerinize son derece hassasiyet göstererek hiçbir ezilme, kaybolma, karışma gibi olumsuzluklara mahal vermiyoruz. Mesafeye, paket ve kurye çeşidine göre her zaman en uygun fiyatlarla taşıma yapıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp