İçeriğe geç
Sultanhamam Kurye

Sultanhamam Kurye

Sultanhamam kurye bölge içinde ya da bütün bir İstanbul içinde taşınması gereken paketleriniz için en ideal taşımacılık hizmetidir. Firmamız uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkmakta, her defasında müşteri beklentilerini fazlasıyla karşılamayı başarmaktadır. Kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümler sizleri beklemektedir.

Sultanhamam kurye aynı zamanda esnek çözümlerin adresidir. Hizmetlerimiz kapsamında paketlerinizi günün her saatinde taşıttırabilirsiniz. İstediğiniz saatte teslim aldırabilir ya da teslim edilmesini talep edebilirsiniz.

Bütün paketlerinize en hassas biçimde yaklaşılacak ve güvenli biçimde alıcısına ulaştırılacaktır. Özel saklama alanlarımızda gıda, hediye, numune, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, kimlik, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz.

Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, laptop davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, pasaport, bilgisayar, tablet, eşya, matbuat gibi toplu evrak, telefon, dağıtım, bilet, anahtar ve çok daha fazlasında hizmet sağlıyoruz.

Sultanhamam Kurye Hizmeti

Sultanhamam kurye sektörünün en yenilikçi firması olarak her zaman çağın gereklerine göre kendimizi geliştiriyoruz. En modelli araçları ve en yeni ekipmanları kullanıyor, dünya standartlarında kurye deneyimi sağlıyoruz.

Pek çok kurye türüyle aktif olduğumuz alanda standart kuryemiz normal kuryedir. Normal kurye ile mesai saatleri içinde, 210-240 dakikada paketlerinizi en uzak noktalardaki alıcılarına ulaştırabiliyoruz. Ekspres kuryemizle daha seri hareket ediyor, teslimat sürelerimizi 90-120 dakikada tutuyoruz. Vip kurye ile ise en hızlı kurye çözümünü sağlıyor, zaman, mekan fark etmeksizin bütün paketlerinizi 45-60 dakikada alıcılarına ulaştırıyoruz.

Bölgemizde firmamızı öne çıkaran ayrıcalıklardan birisi fiyatlardır. Her zaman müşteri odalı ücret politikası izliyoruz. Bu nedenle İstanbul’un en uygun fiyatlarıyla kurye desteği almak isteyenlerin değişmez ortağı oluyoruz.

Motorlu kurye fiyatlarımızı paketinizin taşınacağı mesafeye, tercih edeceğiniz kurye türüne ve paketin detaylarına göre belirliyoruz. Günün her saatinde iletişim kanallarımızı kullanabilir, net fiyat bilgisi alabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayabilir, hizmet noktamızı ziyaret edebilir ya da web sitemizden iletişime geçebilirsiniz. 7 gün, 24 saat arkadaşlarımız profesyonel çözümler için sizlerledir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp