İçeriğe geç
Gülhane Kurye

Gülhane Kurye

Gülhane kurye hizmetlerimiz sayesinde bölgemiz içindeki herhangi bir adresten başka bir adrese paket gönderimi yapabilirsiniz. Aynı şekilde bölgemizden İstanbul’un diğer bütün noktalarına da paket gönderebilir, hatta çevre iller ve ilçeler ile bölgemiz arasında da lojistik desteği alabilirsiniz.

Firma olarak ilk günden bu yana çözüm odaklı çalışmalar yürütüyor, ihtiyaca göre gereken esnekliği gösterebiliyoruz. Her zaman ihtiyacınıza en uygun çözümler adına çaba sarf ediyor, dilerseniz çoklu adreslere dağıtımlarınızı başarıyla yapıyoruz. Özellikle online alışverişin çok fazla arttığı günümüzde satışını yaptığınız ya da satın aldığınız her türlü ürünü dilediğiniz noktaya teslime edebiliyoruz.

Gülhane kurye alanında pek çok avantajı bir arada sunuyoruz. Bunlardan bazıları şunlardır:

  • Hız: Ulaşımın oldukça zor ve zahmetli olduğu şehrimizde kurye hizmetlerimizle sizler hiç yerinizden kalkmadan paketlerinizi dilediğiniz yere ulaştırıyor veya dilediğiniz yerden getirip size teslim ediyoruz. Bunu da dakikalar içinde yaparak en acil ihtiyaçlarınızı dahi kısa sürede karşılamanızı sağlıyoruz.
  • Güvenlik: Paketlerinizin içeriği her ne olursa olsun hiçbir karışma, yıpranma, kaybolma gibi olumsuzluklar olmadan, güvenli şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.
  • Fiyat: Her zaman en uygun fiyatlarla çalışıyor, bütçe dostu çözümler üretiyoruz.
  • Esneklik: Kalite standartları açısından daima sistemli olarak çalışsak da müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine göre esneklik göstermekten de geri durmuyoruz.

Gülhane Kurye Hizmeti

Gülhane kurye hizmetlerimizle taşıyabileceklerimizin neredeyse sınırı yoktur. Fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Yine ehliyet, ilaç, çiçek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop ve daha onlarca farklı ürününüzü en iyi biçimde alıcılarına ulaştırıyoruz.

Yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle İstanbul’un bütün havalimanları, otogarları, iş merkezleri, limanları, sanayi siteleri, kamu kurumları gibi yerler ile Gülhanearasında taşıma yapabiliyoruz. 7 gün, 24 saat her ne zaman kurye ihtiyacınız olursa yanınızda bulunuyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp