İçeriğe geç
Adalar Kurye

Adalar Kurye

Adalar kurye ile İstanbul’un en özel yerleşim alanlarından olan Adalar ile bütün bir İstanbul arasında hızlı, güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı taşıma hizmeti veriyoruz. Uygulamalarımızı sadece İstanbul ile de sınırlı tutmuyor, Adalar ile çevre iller arasında da taşımacılığa devam ediyoruz. Yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle her geçen gün daha iyisini yapmaya gayret ediyor, profesyonel kurye deneyimini bütün müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Adalar kurye hizmetlerimiz son derece sistemli yürütülmektedir. Günün her saatinde çağrı merkezimiz hazır beklemektedir. Tarafımıza ulaştığınız anda ekiplerimiz detaylı bilgi talep edecekler ve randevu oluşturacaklardır. Ardından randevu saatinde kuryemiz paketinizi alıp teslimat için harekete geçecek ve vadedilen sürede alıcılarına ulaştırılacaktır.

Her ne kadar Adalar kurye uygulamalarımız bu şekilde işlese de ihtiyaca ve talebe göre gerekli esnekliği de gösterebiliyoruz. Dilerseniz birden çok adrese dağıtılması gereken paketlerinizi dağıtabilir, b3ir yerden sizin adınıza paketi alıp size getirebilir, farklı adreslerde imzalanması gereken evraklarınızı imzalatabiliriz.

Firma olarak yasal bütün ürünlerinizi taşıyabiliriz. En çok taşımamız istenenler ise yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket olmaktadır. Yine numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri, ehliyet, ruhsat, plaka, eşya, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünler için de çok rağbet gelmektedir.

Adalar Kurye Hizmeti

Adalar kurye alanında her zaman kendimizi geliştiriyor, sektördeki yeniliklerin öncüsü oluyoruz. Hızlı kurye, acil kurye, normal kurye, gece kurye gibi çözümlerimizle Adalar ile bütün bir İstanbul arasında paketinizin aciliyetine göre seçim yapabilmenizi sağlıyoruz. En acil ihtiyaçlarınız için 7 gün, 24 saat sahada ve telefon başında bulunuyoruz.

Adalar kurye hizmetlerimiz ile bütün adalarda en yakın çözüm ortağınız konumundayız. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize hizmet verebiliyoruz. Dilerseniz kurye anlaşması ile her zaman taşınması gereken paketleriniz için daimi kurye çözümleri üretebiliriz. Bütün bu ayrıcalıkları için günün her anında tarafımıza ulaşabilir, en uygun fiyatlı kurye hizmeti alabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp