İçeriğe geç
Göztepe Kurye

Göztepe Kurye

Göztepe kurye ihtiyaçları karşılık firmamız her zaman profesyonel çözümler sunmaktadır. Kadıköy ilçesi sınırlarında yer alan mahallemiz içindeki bütün adresler arasında ve İstanbul’un diğer noktaları arasında taşımacılık yapıyoruz.

Yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle bütün bireysel ve kurumsal müşterilerimize hizmet veriyor, her türlü paketi başarıyla gitmesi gereken adrese ulaştırıyor ya da bir yerden alınıp gelmesi gerekiyorsa getiriyoruz. Fatura, bilet, anahtar, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, laptop, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım ürünlerinizin tamamını başarıyla teslim ediyoruz.

Bölgemizde firmamızı öne çıkaran pek çok etmen vardır. Bunlardan birisi kalitemizdir. İlk günden bu yana önceliği Göztepe kurye alanında müşteri memnuniyetine veriyor ve buğuna kadar olduğu gibi bugünden sonra da yüzde yüz müşteri memnuniyetini sabit kılmak için azimle çalışıyoruz.

Gerek sahada gerek çağrı merkezimizde her biri eğitimli, deneyimli, güler yüzlü, özverili ve çözüm odaklı bir ekiple çalışıyoruz. Uzman kadromuzla iletişime geçtiğiniz anda lojistik sürecini devralıyor, en hızlı ve en kolay şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

İstanbul’un bütün otogarları, havalimanları, limanları, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, kamu kurumları, gümrük merkezleri ve dahası hizmet sahamıza dahildir. Bütün bu yerlere gitmesi gereken ya da buralardan gelmesi gereken paketlerinizin taşımacılığını yapabiliyoruz.

Göztepe Kurye Hizmeti

Göztepe kurye çözümlerimiz ile bölgemizin en hızlı kurye deneyimini yaşatıyoruz. Birbirinden farklı kurye modelleriyle öne çıkıyor, en yavaş kuryemiz ve en hızlı kuryemiz ile 240 ila 45 dakika içinde bütün paketlerinizin teslimatını yapmayı başarıyoruz. Gece kurye çözümlerimizle mesai saatleri dışında da aynı standartlarda taşımacılığa devam ediyoruz.

Bölgemizde firma olarak aynı zamanda en uygun fiyat avantajları sağlıyoruz. Paketinizin alınıp bırakılacağı adresler arasındaki mesafeye, paket özelliklerine ve kurye çeşidine göre fiyatlandırma yapıyor, daima en iyi fiyatların adresi oluyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp