İçeriğe geç
Kıraç Kurye

Kıraç Kurye

Kıraç kurye işletmesi olarak sizlere en rahat ve sağlıklı bir şekilde evlerinizden alışveriş yapabilme imkânı sunmaktayız. Hem zaman kaybı yaşamadan hem de beden gücünüzü kullanmadan sizlere siparişlerinizi teslim etmekteyiz. Biz sizlerin siparişlerinizi evlerinize getirirken sizler de zaman kaybı yaşamadan diğer işlerinizi halledebilirsiniz. Günümüzde alışveriş yapmak külfetli ve çok vakit kaybettiren bir iştir. Biz işletme olarak sunduğumuz hizmet sayesinde sizleri bu zahmetten tamamen kurtarıyoruz. Ayrıca motorlarımızın taşıma haznelerinin çok geniş olması sayesinde istediğiniz her ürünü adreslerinize getirebilme özelliğini taşımaktayız. Sizlerin de kurye hizmetine ihtiyacı olursa işletmemizi arayarak veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak bizlere ulaşması yeterli olacaktır.

Kıraç kurye işletmesi olarak sizlere sunduğumuz hizmet aşamasında her türlü ödeme yöntemini kabul etmekteyiz. İsterseniz internet üzerinden kredi kartlarınız veya bankomat kartlarınız ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca isterseniz kapıda ödeme yöntemini tercih ederek nakit bir şekilde ödeme yapma imkanınızda bulunmaktadır. Bu sayede kartında para olmayanlarda, üzerinde nakit olmayanlarda kurye hizmetinden faydalanabilmektedirler. Bu sunduğumuz özellikler sayesinde siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Kıraç Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak sunduğumuz hizmetin kusursuz ve sorunsuz olması için elimizden gelenin her zaman en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Siz müşterilerimizin bizlerden istedikleri özelliklerin en başında siparişlerinizin sorunsuz ve hasarsız bir şekilde adreslerinize teslim edilmesidir. Bu isteğini karşılayabilmek için işletme olarak birçok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Kullandığımız motorların sipariş taşıma haznelerinin yumuşak zeminler ile kaplanmış olmaları dış etkenler aracılığı ile gelebilecek olan her türlü darbeye karşı dayanıklı hale gelerek ürünlerinizi son derece korunaklı bir şekilde teslimatının yapılmasını sağlamaktadır.

Kıraç kurye işletmesi olarak kurye sektöründe artan talep üzerine fiyatların da aynı oranda arttığını görüyor ve bu durumdan oldukça rahatsız oluyoruz. Çünkü bu fiyat artışları siz müşterilerimizin morallerini bozuyor ve sizleri maddi olarak zor durumda bırakıyor. Biz işletme olarak sizleri bu zor durumlardan kurtarmak amacı ile işletme olarak muhasebe elemanlarımız ile sürekli olarak çalışmalar yapmakta ve bu çalışmalar sonucunda fiyatlarımızı oldukça uygun şekilde tutmaktayız. Bu çalışmalar ile tamamen müşteri memnuniyetini amaçlamakta ve amacımıza her geçen gün çok daha fazla yaklaşmaktayız.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp