İçeriğe geç
Harbiye Kurye

Harbiye Kurye

Harbiye Kurye ile profesyonel bir taşımacılık sizi bekliyor. Firmamız hem semt sınırlarında hem de bütün İstanbul’a gönderilerinizi en güvenli ve en süratli şekilde taşıyor. İhtiyacınız olan saatte, istediğiniz günde gönderilerinizi yerine ulaştırıyoruz. Personelimiz haftanın her günü her saatte hizmet vererek talepleri cevaplamaktadır.

Esnek taşımacılık anlayışımızla gece bile acil durumlarda bir yere göndermek istediğiniz paketinizi iletiyoruz. Hukukî olarak sorun teşkil etmeyen bütün paketlerinizi en hızlı şekilde alıcısına ulaştırıyoruz.

Harbiye kurye ile işle ilgili acil gönderilecek dosyalarınız varsa, evraklarınız başka birine iletilmesi gerekiyorsa, bankada ve hukuk bürosunda iseniz en hızlı şekilde gönderilerinizi yerine ulaştırıyoruz. Gerek işletmelerin gerekse semt sakinlerinin gönderilerini alıcılara teslim ediyoruz. Kuryelerimiz işini en iyi şekilde yapar. Trafik kurallarına uyan, hız limitine dikkat eden ve güvenli sürüş teknikleriyle yol alan kişilerle çalışıyoruz. Bu, paketinizin size hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasını sağlar. Ayrıca yolda can güvenliği için olması gereken bir durumdur.

Harbiye Kurye Hizmeti

Harbiye kurye ile hizmet verirken donanımın ve teknolojik alt yapının ne kadar önemli ve gerekli olduğunu biliyoruz. Biz de her geçen gün hem hizmet ağımızı genişletiyoruz hem de kullandığımız araç filosundaki motosikletlerimizi özenle seçiyoruz. İstanbul’un yoğun trafiğinde konforlu bir motosikletle yol alarak hızlı ve güvenli bir teslimat yapmak daha mümkündür. Motosikletin fren sistemi, manevra yapma gücü, dayanıklılığı trafikte önemlidir. Zaman kaybı yaşamadan, her türlü hava koşulunda teslimat yapmayı mümkün kılar.

İletişim yönü kuvvetli personelimiz gönderilerinizin sorumluluğunu alarak hiçbir hasar görmeden, yıpranma olmadan aldığı şekliyle alıcısına teslim eder. Disiplinli ve planlı çalışan personelimiz fiyat hesaplama noktasında da ayrıntılara dikkat eder:

  • Mesafe
  • Gönderi boyutu
  • Zamanlama ve hız

Bu üç faktöre dikkat ederek bir gönderinin fiyatı hesaplanır. Kuryemiz adresinize geldiğinde adresiniz ile alıcının adresi arasındaki mesafeye dikkat edilir. Bu mesafe ne kadar uzaksa fiyat da o kadar etkilenecektir. Aynı zamanda gece ve acil şekilde yapılan gönderilerin de fiyatı normal kurye ücretine göre daha farklıdır. Firmamız bu kriterlere dikkat ederek en uygun şekilde taşımacılık yapmaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp