İçeriğe geç
Derbent Kurye

Derbent Kurye

Gün geçtikçe gelişen ve bu gelişme ile hızlanan hayatın içerisinde, yoğun temponuza ayak uyduracak kurye hizmetlerimizle yanınızdayız. İster iş ister özel hayatınızda güvenle yararlanabileceğiniz, yeni nesil kurye hizmetlerimizle zamanda tasarruf etmenizi sağlıyor, her zaman tam zamanında teslimat gerçekleştiriyoruz.

Derbent kurye olarak, müşteri memnuniyeti oluşturmaya azami özen gösteriyor, taleplerinizi en iyi şekilde karşılayacak kişiye özel çözümler sunuyoruz. Kargo sektöründe çığır açan uygulamalarımız ve yenilikçi iş modelimizle bekleme ve gecikme gibi durumları ortadan kaldırıyoruz.

Kurye talebiniz olduğunda, günün her saati kolayca ulaşabileceğiniz müşteri destek hattımız üzerinden talebinizi ileterek, teslimat sürecini başlatabilirsiniz. Kısa bir görüşme ile

  • Gönderinizin içeriği, ağırlığı ve hacmi,
  • Gönderinin teslim alınacağı ve teslim edileceği adres bilgileri,
  • Gönderici ve alıcının iletişim ve kimlik bilgilerini paylaşarak adınıza randevu oluşturabilirsiniz.

Randevu saatine göre gönderiniz bulunduğunuz konumdan teslim alınıp, belirlenen saatte alıcısına teslim edilecektir.  Bu sistem sayesinde, gönderilerinizin ne zaman ulaşacağını bilir, gecikme oluşmasını engellersiniz.

Derbent Kurye Hizmeti

Randevu ile çalışan kurye hizmetlerimizde, şehir içi taşımacılığın en kolay ve hızlı yolu olan Derbent kurye ekibimizi tercih ediyoruz. Hızlanan günlük hayatın içerisinde araç ve yaya trafiğindeki artıştan etkilenmeden teslimat gerçekleştirmemizi sağlayan moto kuryelerimizle, şehir içinde en kısa rotaları belirliyor, en boş sokaklardan geçerek tam zamanında teslimat gerçekleştiriyoruz.

Gönderileriniz, yerine ulaşınca teslimat bilgisi ileterek, sürecin tamamlandığından emin olmanızı sağlıyor, her seferinde hasarsız teslimat garantisi sunuyoruz.

Derbent kurye ekibimiz aracılığı ile verdiğimiz hizmetlerde, müşterilerimizin her gönderi sonrasında memnun kalmaları adına, gelişmiş teknolojiden yararlanıyoruz.

Tüm araçlarımızın rutin bakımlarını yapıyor, olası bir teknik aksaklığı ortadan kaldırıyoruz.

Hem müşteri desteğimizle hem de sahada aktif moto kuryelerimizle güler yüzlü ve saygılı bir iletişim sunuyor, günün hangi saati olursa olsun güvenebileceğiniz bir anlayışla hizmet veriyoruz.

Taleplerinize kişiye özel çözümler üreterek, tam olarak ihtiyaç duyduğunuz hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Ekonomik fiyatlarımızla, toplu ya da bireysel gönderimlerinizde cebinize dost çözümler sunuyor, işiniz ve özel hayatınızı kolaylaştıran çözüm ortağınız oluyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp